Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Tedarik Planlama Uzman Yardımcısı

Adil Işık Group

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.)(Kağıthane)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman Yardımcısı

Departman

Tedarik Yönetimi

Tedarik Yönetimi

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman Yardımcısı

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Departman

Tedarik Yönetimi

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Adil Işık Group olarak; adL ve Love my body markalarımızla oluşturduğumuz marka kimliği ve değeri ile Türkiye’de ve dünyada 15 ülkede 200’e yakın seçkin satış noktası ile ürünlerimizi moda severlere sunuyoruz.

 

Dünden bugüne modanın demokratikleşmesi yolunda önemli adımlar atarak sektörde kendine farklı bir yer edinen adL, 1992 yılında moda ve perakende sektörüne merhaba dedi. 2002 yılında ilk yurt dışı mağazasını Rusya Tverskaya’ da açan adL, Suudi Arabistan, Azerbaycan, İran, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Gürcistan ve Katar’daki varlığıyla da modayı#adLetkisi’ nde yorumlamaya devam ederken, sahip olduğu özgün ve yenilikçi bakış açısıyla da dikkat çekiyor.

 

adL, 2012 yılında markalarımız arasında yerini alan Nightzoom markasının da gücü ile,
ünlü modacı ve stilistlerin tasarım koleksiyonlarını stil sahibi kadınlarla buluşturarak modaya yön vermeye devam ediyor.

Yenilikten ve kendi stilini oluşturmaktan ödün vermeyen adL, sizi moda serüveninde hayal etmeye, sınırlarınızı zorlamaya ve hissetmeye davet ediyor…
 

Ürünlerinin %90' ı yerli üretim olan Adil Işık Group bu çalışma ilkesi ile 10.000’den fazla kişiye istihdam sağlıyor. Aynı zamanda tüm markaları ile birlikte Türkiye'nin emeğini yurt içi ve yurt dışında gururla temsil ediyor.


GENEL NİTELİKLER

  • Firmanın hedeflerine ulaşması için etkin tedarik zinciri yönetiminin sağlanması adına, tedarik planlama sürecini içeren faaliyetlerde ( müşterilerden alınan siparişlerin takibi, üretimine karar verilen cmt ve ticari ürünlerin ön ve nihai maliyetlerinin hazırlanması, üretim tedarikini ilgilendiren belgelerin takibi ve arşivlenmesi vb.)  Üst yöneticilerine destek vermektir.


İŞ TANIMI

  • Misyon, vizyon ve marka stratejisi doğrultusunda çalışmak,
  • Siparişleri alınan ve reçetesi tamamlanan ürünlerin sistem girişlerini yapmak ve alınan siparişlerin sonrasında ürün adet, termin bilgilerini üst yöneticilerine iletmek
  •  Belirlenen termin tarihlerine göre siparişlerin üretim takibi ve müşteri bilgilendirmesi konusunda üst yöneticilerine destek vermek
  • Üretim işçilik bilgilerinin, diğer maliyet kalemlerinin, ürün bilgilerinin vb. Maliyet ekranına sistem girişlerini yapmak; koleksiyon sipariş dönemleri öncesinde üretimine karar verilen ürünlerin maliyet toplama bilgi formundaki verilerin eksiksiz olarak doldurulmasını sağlamak (pastal çizimi; hammadde, yardımcı malzeme ve işçilik gibi diğer fashion işlem tutarları)
  • Üretim maliyet bilgilerinin sistem üzerinde sürekli güncel tutmak, gerekli bilgi formlarını düzenleyerek yöneticilerine onaylatmak
  • Cmt satın almayla ilgili belgelerin arşivlenme ve dosyalanma işlemlerini gerçekleştirmek, yöneticisinin bilgisi dahilinde ilgili belge ve bilgileri diğer birim/ servislerle paylaşmak.
  • Numune aşamasındaki ürünlerin hedef satış fiyatları belirlendikten sonra modellerin üretim kodlarının açılmasını ve showroom sipariş kartlarının döktürülmesine destek vermek

Aday Kriterleri

En az 1 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun)

Tedarik Planlama Uzman Yardımcısı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Tedarik Planlama Uzman Yardımcısı İş İlanları
Hakkımızda

Adil Işık Group; adL ve Love my body markaları ile yurtiçi ve yurt dışındaki satış noktalarımızla müşterilerimizle buluşmaktadır.?Her yeni sezon da trendleri yansıtan özgün ve stil sahibi tasarımlarımızı deneyimli satış ekibimizin hizmeti ile müşterilerimiz ile buluşturarak beklentilerini en üst seviyede karşılamayı hedeflemekteyiz.?adL'nin "zarif ve şık kadını" ön plana çıkaran tasarımları, Love my body’nin modanın nabzını tutan, alternatif beden aralığındaki yaşsız koleksiyonları ile Adil Işık Group sektördeki gücünü; global trendleri yakından takip ederek kısa sürede pazara sunmasından, ürün kalitesinden, hızlı tedarik sistemi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetinden almaktadır. Adil Işık Group ürünlerinin %90'ı yerli üretimdir ve firmamız bu çalışma ilkesi ile 10.000’den fazla kişiye istihdam sağlamaktadır. Adil Işık Group markaları bu yönü ile Türkiye'nin emeğini yurtiçi ve yurtdışında gururla temsil etmektedir.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Servis.

Tedarik Planlama Uzman Yardımcısı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Tedarik Planlama Uzman Yardımcısı İş İlanları