Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Üretim Operatörü

Assan Alüminyum

Kocaeli(Dilovası), İstanbul(Asya)(Tuzla)

İş Yerinde

İş Yerinde

15 gün önce güncellendi

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Mavi yaka

Departman

Üretim / İmalat

Üretim / İmalat

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Mavi yaka

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Departman

Üretim / İmalat

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Şirketimizin üretim birimlerinde görev alacak aşağıdaki niteliklere uygun çalışma arkadaşları aramaktayız.

 

·       Tercihen EML, Teknik lise ya da Meslek Yüksek Okulu mezunu,

·       Tercihen “Köprülü Vinç Operatörlüğü MYK” belgesi olan,

·       4’lü vardiya düzeninde çalışabilecek,

·       Kalite sistemlerine uygun olarak üretim proseslerini gerçekleştirebilecek,

·       İş sağlığı ve güvenliği kurallarına riayet ederek çalışacak,

·       İstanbul(Asya) ve Kocaeli bölgelerinde ikamet eden/edebilecek,

·       Ağır sanayi tecrübesi olan,

·       Üretim hatlarında çalışmak konusunda en az 2 yıl tecrübeli saha çalışanı pozisyonu için arayışımız bulunmaktadır.

 

İŞ TANIMI

·       Çeşitli ebatlardaki malzemeyi üretim emrine ve talimatlara uygun olarak, standartlar dahilinde, iş güvenliği kuralları içerisinde, istenilen kalitede, hurda kaybı ve minimum ayar süresi ile üretim yapabilmek için değerlendirme operatörüne yardımcı olmak.

·       Tezgahının ve yardımcı ekipmanlarının operasyonel ayarlarını yapmak,

·       Üretime hazırlamak, tezgahını kumanda etmek, ürün tolerans ve spesifikasyonlara uygunluk açısından kontrol ederek gereken ayarlamaları yeniden yapmak.

·       Önemli bir sorun varsa oparatörüne bildirmek.

·       Malzeme transferi yapmak, tezgahının günlük temizliğini yapmak, takım aparat ve avadanlıkların düzenli bir şekilde kullanım ve muhafazasından sorumlu olmak.

·       Aşınan parçaların zamanında değiştirilmesi için uyarılarda bulunmak, makina ve ekipmanlarını bir sonraki vardiyaya hazır olarak teslim etmek.

·       Temel bakım işlemlerinde yardımcı olmak, peryodik bakım ve arıza onarımlarında oluşturulacak ekiplere gerektiğinde yardımcı olmak.

·       Yapmış olduğu faaliyetlerin üretim, kalite ve bakım kayıtlarını eksiksiz olarak tutmak, çalışma ortamının düzenini sağlamak.

 

 

Çalışma arkadaşlarımız, adaylarımız ve tüm iç/dış paydaşlarımızla“BİZ Birlikte Güçlüyüz” işveren markası mottomuz doğrultusunda iş birliği sağlıyoruz. İlanlarımıza başvuru yapan tüm adaylarımıza ırk, din, dil, cinsiyet, renk, ulusal ya da sosyal köken, cinsel yönelim, engellilik, siyasi görüş, hamilelik ya da medeni durum gözetmeksizin fırsat eşitliği sağlamanın bir ayrıcalık olmadığını biliyoruz.#BİZBirlikteGüçlüyüz

 

Aday Kriterleri

1 - 10 yıl arası
Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Yapıldı

Üretim Operatörü pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Üretim Operatörü Üretim Operatörü Maaşları Üretim Operatörü Nasıl Olunur? Üretim Operatörü Nedir? Üretim Operatörü İş İlanları
Assan Alüminyum

Maden ve Metal Sanayi

Hakkımızda

Global yassı alüminyum sektörünün öncü üreticilerinden Assan Alüminyum, kurulduğu 1988 yılından bu yana haddelenmiş alüminyum üretimi yapmaktadır. Rulo, levha, folyo ve boyalı alüminyum ürünleriyle ambalaj, distribütör, inşaat, dayanıklı tüketim, otomotive ve ısıtma-soğutma gibi bir çok sektöre hizmet vermektedir. İstanbul Tuzla ve Kocaeli Dilovası tesislerinde Kibar Holding çatısı altında üretim yapan Assan Alüminyum, yassı alüminyum sektöründe yıllık 300 bin tona ulaşan kurulu kapasitesi ile Türkiye’nin lider kuruluşudur. Ayrıca 100 bin tona ulaşan alüminyum folyo üretim kapasitesiyle ise Avrupa’nın en büyük üç üreticisinden biri konumundadır. Assan Alüminyum, İSO’nun Türkiye’nin en büyük ilk 500 sanayi şirketi sıralamasında 32. sırada bulunmaktadır. Assan Alüminyum iş ortaklarıyla birlikte Geleceği Birlikte Şekillendirmeyi hedeflemektedir. Güvenilirlik, esneklik ve yenilikçilik temel değerleri ile birlikte iş ortaklarıyla güvene dayalı ve uzun süreli ilişkiler oluşturmakta ve onlara özel esnek çözümler geliştirmektedir. Assan Alüminyum bünyesinde yer alan yenilenebilir enerji üretim tesisi ve geridönüşüm tesisi ise şirketin karbon ayakizini azaltarak sürdürülebilirliği sağlama hedefine direkt katkıda bulunmaktadır. Global kültürü, 1500’e yakın çalışanı ve kurulu uluslararası lokasyonlarıyla Assan Alüminyum, başta Batı Avrupa ve Kuzey Amerika başta olmak üzere, dört kıtada 70’ten fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Chicago’da kurulan ve yüzde yüz Assan Alüminyum iştirakı olan Kibar Americas, şirketin Kuzey Amerika’ya yönelik büyüme ve potansiyel yatırım hedeflerini gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemekhane, Yakacak, Tam Gün Sağlık Hizmetleri, Kaza Sigortası, Erzak Yardımı, Bayram Yardımı, Bireysel Emeklilik.

Üretim Operatörü pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Üretim Operatörü Üretim Operatörü Maaşları Üretim Operatörü Nasıl Olunur? Üretim Operatörü Nedir? Üretim Operatörü İş İlanları