Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Yardımcı İşletmeler Teknisyeni

Assan Alüminyum

İlan yayından kaldırılmıştır!
Kocaeli(Dilovası), İstanbul(Asya)(Tuzla)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Mavi yaka

Departman

Bakım / Onarım

Bakım / Onarım

Başvuru Sayısı

144 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Mavi yaka

Başvuru Sayısı

144 başvuru

Departman

Bakım / Onarım

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

İŞ TANIMI

Assan Aluminyum Dilovası Tesisleri'nde su, basınçlı hava, kızgın su üretim ve dağıtım tesisinde görev alacak, 'Yardımcı İşletmeler Teknisyeni' aramaktayız.

Genel Nitelikler

 • Tercihen meslek liselerinin veya meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun,

 • Kazan işletmeciliği, tesisat, basınçlı hava üretimi, su şartlandırma ve soğutma konularında tecrübe sahibi,

 • MS Office Word, Excel programlarını kullanabilen,

 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

 • Vardiyalı düzende çalışabilecek,

 • Ekip çalışmasına yatkın ve uyum içerisinde çalışabilecek,

 • Sürekli öğrenme isteği olan, yeniliklere açık, iletişim becerileri iyi seviyede olan çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • İstanbul Anadolu yakası veya Kocaeli ilinde ikamet eden/edebilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.


İşin Tanımı

 • İşletmelerin esas üretim faaliyetlerinin yürütülmesini sağlayan belirli bir takım tesis yada tesis ünitelerinin bakım,onarım,değişiklik kuruluş ve nakil faaliyetlerinde,bu gibi tesislerin işletilmesinde verilen talimatlara uygun olarak yakın nezaret altında çalışmak. 
 • Bu tesislerde meydana gelen arızıların giderilmeleri ve yenilenmemeleri için uygun yöntemleri bulmak,,önermek ve uygulamak.
 • Ekip halinde çalışmanın gerekli olduğu hallerde kurulacak ekiplerde yer alarak verilen görevleri yapmak. 
 • Kullanılan bakım,onarım,ölçü aletleri ve aparatların korunması ile temizliğinden sorumlu olmak.
 • İşletmelerin yardımcı tesisler adı altında geçen ısıtma, soğutma sistemleri tüm kullanma ve proses suları, basınçlı ve basınçsız gazların üretimini sağlayan ekipmanların çalışır durumda tutulması için gerekli kontrollerin, arızaların tespit edilmesi, eksiklerin ve kapasite kullanımlarının raporlanması, revizyonlarının yapılması ve yapılan yapılan revizyonlara iştirak edilmesinde sorumlu olmak.

Çalışma arkadaşlarımız, adaylarımız ve tüm iç/dış paydaşlarımızla “BİZ Birlikte Güçlüyüz” işveren markası mottomuz doğrultusunda iş birliği sağlıyoruz. İlanlarımıza başvuru yapan tüm adaylarımıza ırk, din, dil, cinsiyet, renk, ulusal ya da sosyal köken, cinsel yönelim, engellilik, siyasi görüş, hamilelik ya da medeni durum gözetmeksizin fırsat eşitliği sağlamanın bir ayrıcalık olmadığını biliyoruz. #BİZBirlikteGüçlüyüz

 

Aday Kriterleri

En az 1 yıl tecrübeli
Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)

Yardımcı İşletmeler Teknisyeni pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Yardımcı İşletmeler Teknisyeni Yardımcı İşletmeler Teknisyeni Maaşları Yardımcı İşletmeler Teknisyeni Nasıl Olunur? Yardımcı İşletmeler Teknisyeni Nedir? Yardımcı İşletmeler Teknisyeni İş İlanları
Assan Alüminyum

Madencilik - Metalurji / Metal Sanayi 2+

Hakkımızda

Global yassı alüminyum sektörünün öncü üreticilerinden Assan Alüminyum, kurulduğu 1988 yılından bu yana haddelenmiş alüminyum üretimi yapmaktadır. Rulo, levha, folyo ve boyalı alüminyum ürünleriyle ambalaj, distribütör, inşaat, dayanıklı tüketim, otomotive ve ısıtma-soğutma gibi bir çok sektöre hizmet vermektedir. İstanbul Tuzla ve Kocaeli Dilovası tesislerinde Kibar Holding çatısı altında üretim yapan Assan Alüminyum, yassı alüminyum sektöründe yıllık 300 bin tona ulaşan kurulu kapasitesi ile Türkiye’nin lider kuruluşudur. Ayrıca 100 bin tona ulaşan alüminyum folyo üretim kapasitesiyle ise Avrupa’nın en büyük üç üreticisinden biri konumundadır. Assan Alüminyum, İSO’nun Türkiye’nin en büyük ilk 500 sanayi şirketi sıralamasında 32. sırada bulunmaktadır. Assan Alüminyum iş ortaklarıyla birlikte Geleceği Birlikte Şekillendirmeyi hedeflemektedir. Güvenilirlik, esneklik ve yenilikçilik temel değerleri ile birlikte iş ortaklarıyla güvene dayalı ve uzun süreli ilişkiler oluşturmakta ve onlara özel esnek çözümler geliştirmektedir. Assan Alüminyum bünyesinde yer alan yenilenebilir enerji üretim tesisi ve geridönüşüm tesisi ise şirketin karbon ayakizini azaltarak sürdürülebilirliği sağlama hedefine direkt katkıda bulunmaktadır. Global kültürü, 1500’e yakın çalışanı ve kurulu uluslararası lokasyonlarıyla Assan Alüminyum, başta Batı Avrupa ve Kuzey Amerika başta olmak üzere, dört kıtada 70’ten fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Chicago’da kurulan ve yüzde yüz Assan Alüminyum iştirakı olan Kibar Americas, şirketin Kuzey Amerika’ya yönelik büyüme ve potansiyel yatırım hedeflerini gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemekhane, Yakacak, Tam Gün Sağlık Hizmetleri, Kaza Sigortası, Erzak Yardımı, Bayram Yardımı, Bireysel Emeklilik.

Assan Alüminyum İş İlanları

Yardımcı İşletmeler Teknisyeni pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Yardımcı İşletmeler Teknisyeni Yardımcı İşletmeler Teknisyeni Maaşları Yardımcı İşletmeler Teknisyeni Nasıl Olunur? Yardımcı İşletmeler Teknisyeni Nedir? Yardımcı İşletmeler Teknisyeni İş İlanları