Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.)(Beyoğlu)
İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Satınalma

Satınalma

Başvuru Sayısı

922 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

922 başvuru

Departman

Satınalma

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Şirketimizin Satın Alma Departmanında “Satın Alma Yetkili Uzmanı" olarak görev  yapacak ekip arkadaşı arıyoruz. 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • İyi seviyede İngilizce bilen, 
 • Satınalma konusunda minimum 5 yıl deneyimli,
 • SAP/MS Ofis/E-İhale programlarını iyi derecede kullanabilen, 
 • Organizasyon ve iletişim becerileri kuvvetli, 
 • Analitik düşünebilen, dikkatli ve detaylara önem veren, 
 • İş takibi ve sonuçlandırması konusunda yetki, 
 • Esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek. 
 • Seyahat engeli olmayan, 

İŞ TANIMI

 • Operasyon halindeki santrallerin ihtiyaçlarının ilgili personel ile belirlenerek satınalma süreçlerinin tamamlanması 
 • İlgili satınalma kategori stratejilerini Prosedürlere, yasalara, Borusan etik kurallarına uygun bir şekilde geliştirmek, güncellemek, uygulamak ve dokümante etmek. 
 • Gider bazını yöneterek sürdürülebilir maliyet avantajı yaratmak. 
 • Kategori bazlı harcama analizi yapmak, şirket içi verileri toplamak ve analiz etmek. 
 • Tedarik pazarı araştırması yapmak, Pazar dinamiklerini analiz ederek satınalma stratejisi geliştirmek. 
 • Yetkileri çerçevesinde tedarikçi müzakerelerini yönetmek. 
 • Satınalma sürecinin baştan sona yönetiminden sorumlu olmak. 
 • Gereğinde tedarikçi geliştirme programları için yöntemler geliştirmek. 
 • Sözleşmeleri hazırlamak , ilgili iş birimlerini sürece katarak şartname hazırlamak. 
 • İlgili satınalma kategorilerinde tedarikçi performans değerlendirme sürecini uygulamak /yönetmek.
 • Kategori bazlı dahili müşteri yönetiminden sorumlu olmak. 
 • Mevcut satınalma ekibinin görevlerine destek olmak. ,
 • Spot alımlarda ekip ile birlikte hareket etmek. 

Aday Kriterleri

En az 5 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun)
İngilizce(Okuma : İleri, Yazma : İleri, Konuşma : İleri)

Satın Alma Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Satın Alma Uzmanı Satın Alma Uzmanı Maaşları Satın Alma Uzmanı Nasıl Olunur? Satın Alma Uzmanı Nedir? Satın Alma Uzmanı İş İlanları
Şirketin Aydınlatma Metni

BORUSAN ENBW ENERJİ YATIRIMLARI VE ÜRETİM A.Ş.ÇALIŞAN ADAYI KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ AYDINLATMA METNİa) Veri Sorumlusu 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) uyarınca, kişisel verileriniz; veri sorumlusu BORUSAN ENBW ENERJİ YATIRIMLARI VE ÜRETİM A.Ş (“Şirket”) tarafından aşağıda açıklanan kapsamda işlenecektir.b) Kişisel Veri Toplama YöntemleriKişisel verileriniz, işe alım portalları aracılığıyla, otomatik ve kısmen otomatik yöntemler ile toplanmaktadır.c) Kişisel Verilerin Hangi Amaçlar ve Hukuki Sebeplerle İşleneceğiKişisel verileriniz, işe alım portalları üzerinden iş başvurusu talebinizin alınması amacıyla işlenirken, Kanun md. 5/2-e’de belirtilen “bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması” hukuki sebebine dayalı olarak hareket edilmektedir. Kişisel verileriniz, ilgili pozisyona, işe ve Şirketimiz İnsan Kaynakları politikalarına uygunluğunuzun değerlendirilmesi, sizinle veya referans olarak belirttiğiniz kişilerle iletişime geçilmesi, Şirketimiz insan kaynakları politikaları ve süreçlerinin yürütülmesi ile iş faaliyetlerimizin incelenmesi ve denetlenmesi amaçlarıyla işlenirken, Kanun md. 5/2-f’de belirtilen “ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri işlenmesinin meşru menfaatlerimiz için zorunlu olması” hukuki sebebine dayalı olarak hareket edilmektedir. d) İşlenen Kişisel Verilerin Kimlere ve Hangi Amaçla AktarılacağıKişisel verileriniz; yukarıda (d) başlığında belirtilen amaçlar ve hukuki sebepler doğrultusunda, destek alınan iş ortaklarımıza (örneğin, işe alım platform sağlayıcıları), tedarikçilerimize ve talep edilmesi halinde hukuki yükümlülüklerimizi yerine getirebilmek için yetkili kurum ve kuruluşlara aktarılacaktır.e) İlgili Kişinin Kanun’un 11. maddesinde Sayılan HaklarıKişisel veri sahibi ilgili kişiler olarak, Kanun’un “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11. maddesindeki haklarınızı kullanmak için, Borusan EnBW Enerji web sitesinde yer alan Başvuru Formu’nu doldurabilir, taleplerinizi “Pürtelaş Hasan Efendi Mah. Meclisi Mebusan Cad.No:35/37 Salıpazarı Beyoğlu İstanbul, Türkiye” adresine yazılı olarak gönderebilir veya Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ’de yer alan diğer yöntemlerle taleplerinizi Şirket’e iletebilirsiniz.Şirket’in kişisel verileri nasıl işlediği hakkında detaylı bilgi almak için Borusan EnBW Enerji web sitesi adresinde bulunan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası’nı inceleyebilir; sorularınız için “borusanenbwkvkk@borusanenbwenerji.com” e-posta adresi üzerinden Şirket İrtibat Kişisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Servis, Prim, Yemekhane, Hayat Sigortası.

Satın Alma Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Satın Alma Uzmanı Satın Alma Uzmanı Maaşları Satın Alma Uzmanı Nasıl Olunur? Satın Alma Uzmanı Nedir? Satın Alma Uzmanı İş İlanları