Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

CNC İşleme Merkezi Operatörü

DALGAKIRAN MAKİNA SAN.VE TİC.A.Ş.

İlan yayından kaldırılmıştır!
Kocaeli(Dilovası)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Departman

Üretim / İmalat

Üretim / İmalat

Başvuru Sayısı

557 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Başvuru Sayısı

557 başvuru

Departman

Üretim / İmalat

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Ulusal ve uluslararası pazarda faaliyet gösteren, sektörün öncülüğünü yapan, bütün iş süreçlerinde müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, yenilikçi ve değişime ayak uyduran yapısıyla bilinen firmamızın Kocaeli / Dilovasın'da bulunan Fabrikamız da görevlendirilmek üzere, "CNC İşleme Merkez Operatörü" aramaktayız.

 • En az 5 yıl Fanuc kontrol sistemli ve cnc freze tezgahlarında çalışmış,
 • Tezgah üzerinde takım sıfırlama, takım telafisi ve parça sıfırlama gibi temel operasyonları hatasız yerine getirebilen,
 • (G) ve (M) kodlarını iyi derecede bilen, tezgah üzerinde programa elle müdahale edip, tezgah üzerinde program yazabilen,
 • Cnc işleme tezgahlarında program yazabilen ve programa müdahale edebilen,
 • İşlenecek malzemeler konusunda teknik bilgisi ve deneyimi olan,(pik,sfero döküm, P265GH çeliği vb.)
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Teknik resim okuyabilen,
 • Ölçü aletleri (kumpas, mikrometre, komparatör vb. ölçü aletleri kullanabilen),
 • Seri imalata yönelik çalışma bakımından uygun,
 • Yüksek kalite standartlarında ve vardiyalı düzende çalışabilecek,

 

İşin tanımı

 • Teknik resmi verilen ürünlerin iş emri doğrultusunda üretimini gerçekleştirmek.
 • Üretim sırasında belli periyotlarla mastar, kumpas vb. ölçü aletlerini kullanarak kalite ile ilgili kontrolleri yapmak.
 • Ürünün istenen miktar ve kalitede üretilmesini sağlamak, zamanında yetiştirmek

Aday Kriterleri

En az 5 yıl tecrübeli
Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun)
Yapıldı
B sınıfı

CNC İşleme Merkezi Operatörü pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

CNC İşleme Merkezi Operatörü CNC İşleme Merkezi Operatörü Maaşları CNC İşleme Merkezi Operatörü Nasıl Olunur? CNC İşleme Merkezi Operatörü Nedir? CNC İşleme Merkezi Operatörü İş İlanları
DALGAKIRAN MAKİNA SAN.VE TİC.A.Ş.

Üretim / Endüstriyel Ürünler

Hakkımızda

Yarım Asırlık Tecrübe, Türkiye'nin en büyük endüstriyel kompresör üreticisi ve ihracatçısı olan Dalgakıran Kompresör, 1965 yılında İstanbul, Karaköy’de 25 m²’lik mütevazi bir atölyede Ömer Dalgakıran tarafından kurulmuştur. Yaptığı yatırımlar ile kurulduğu günden bugüne hızla büyüyen Dalgakıran Kompresör, günümüzde 50.000 m² kapalı üretim alanı ile Avrupa’nın ve Türkiye'nin tek çatı altında üretim yapan en büyük kompresör üretim tesisine sahiptir. Dünya standartları çerçevesinde üretim kalitesi ve ürün çeşitliliği ile günümüzde 130’dan fazla ülkeye güvenle kompresör ihraç eden Dalgakıran Kompresör, Türkiye’nin en yüksek ihracat yapan 500 şirketinden biridir ve Türk Sanayisinin ve ekonomisinin gelişimi için çalışmaya, yatırım yapmaya ve büyümeye devam etmektedir. 50 yılı aşan tecrübesi ve uzman kadrosu ile küreselleşen pazarda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdüren Dalgakıran Kompresör, uluslararası çapta 70'in üzerinde bayisi, yurtdışı şubeleri ve geniş servis ağı ile dünyanın dört bir yanına süratle hizmet vermektedir.

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

DALGAKIRAN MAKİNA SAN VE TİC. A.Ş.KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ AÇIK RIZA BEYANIDalgakıran Makina San ve Tic. A.Ş. (“Şirket”) tarafından, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (“KVKK”) ilgili hükümlerine uygun olarak bilginize sunulan Çalışan Aydınlatma Beyanı ve Dalgakıran Makina San ve Tic. A.Ş Kişisel Verilerin İşlenmesi, Korunması ve Gizlilik Politikasının sınırları çerçevesinde,İş ortaklığı sözleşme görüşmeleri ve sözleşmelerinin imzalanması ve Dalgakıran iç işleyişinin sağlanarak işlerin yasal prosedürler ile ticari gerekliliklere uygun olması amacıyla, özel nitelikli kişisel verilerim (uyruk, ceza mahkumiyeti ve güvenlik tedbirleri bilgisi, kan grubu, sağlık verileri, din, mezhep ve felsefi inanç, biyometrik ve genetik veriler, dernek, vakıf ve sendika üyeliği, siyasi düşünce vb.) de dahil olmak üzere ilgili kişisel verilerimin işlenmesini, ilgili süreç kapsamında işlenme amacı ile sınırlı olmak üzere kullanılmasını ve paylaşılmasını, işe alım süreçlerinde daha önce çalışmış olduğum şirketten şahsıma ait bilgilerin ve belgelerin alınmasını, daha sonra çalışacağım şirkete Dalgakıran tarafından özlük dosyamdaki bilgi ve belgelerin gönderilmesini, gereken süre zarfında saklanmasını ve bu hususta tarafıma gerekli aydınlatmanın yapıldığını, işbu metni, Dalgakıran Makina San ve Tic. A.Ş Kişisel Verilerin İşlenmesi Korunması ve Gizlilik Politikasını ve Aydınlatma Beyanını okuduğumu ve anladığımı kabul ederim.*Bu beyan ile, ilgili özel nitelikli kişisel verileriniz de dahil olmak üzere, kişisel verilerinizin işlenmesi rıza beyanını kabul etmemeniz halinde, KVKK mevzuatı uyarınca işlenmesine cevaz verilen durumlar müstesna olmak üzere, açık rızanızın alınmasını gerektiren süreçlerimiz bakımından size gerekli ve yeterli hizmeti sağlayamayacağımızı ve şirketimizin ticari ve operasyonel faaliyetlerinin olumsuz etkileneceğini bilgilerinize sunarız.

Detaylı Bilgi
Yan Haklar

Servis, Yemekhane.

CNC İşleme Merkezi Operatörü pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

CNC İşleme Merkezi Operatörü CNC İşleme Merkezi Operatörü Maaşları CNC İşleme Merkezi Operatörü Nasıl Olunur? CNC İşleme Merkezi Operatörü Nedir? CNC İşleme Merkezi Operatörü İş İlanları