Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Hukuk

Hukuk

Başvuru Sayısı

918 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

918 başvuru

Departman

Hukuk

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Hukuk İşleri Departmanda görevlendirilmek üzere;
 • 4 yıllık üniversitelerin Hukuk Fakülteleri'nden mezun
 • Tercihen çok uluslu şirketlerde veya ilaç şirketlerinde deneyim kazanmış
 • İngilizce Sözleşme hazırlama ve müzakere edebilme tecrübesi bulunan
 • Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyim sahibi
 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen
 • İyi derece İngilizce dil bilgisine sahip
 • Ekip çalışmasına yatkın ve yoğun iş temposuna uyum sağlayacak
 • Takip ve sonuçlandırma konusunda yetkin ve sonuç odaklı çalışan
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
 • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen
'Avukat' aramaktayız.

İŞ TANIMI

 • Şirketimizin ilgili olabileceği tüm hukuk dallarında danışmanlık verecek
 • Grup şirketlerimiz için tüm sözleşmeleri hazırlayacak ve takip edecek
 • İlgili prosedürel süreçlerinin hazırlanmasını ve uygulanmasını sağlayacak
 • Şirketin karşılayacağı her türlü hukuki ihtilafta, işlemlerde destek sağlayacak
 • Davaları ve icra takiplerini yürütecek

Aday Kriterleri

En az 2 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun)
Yapıldı, Muaf
İngilizce(Okuma : İleri, Yazma : İleri, Konuşma : İleri)

Avukat pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Avukat Avukat Maaşları Avukat Nasıl Olunur? Avukat Nedir? Avukat İş İlanları
Hakkımızda

1958 yılından beri “Sağlık Kattığımız Yaşamlar İçin” mottosuyla faaliyetlerini sürdüren ve genel merkezi Halkalı’da bulunan DEVA Holding, Türkiye’nin köklü ilaç üreticileri arasında yer almaktadır. 2.800'den fazla çalışanıyla, Çerkezköy ve Kartepe’de bulunan toplam 151.551m² arazi üzerine kurulu 67.242m² kapalı alana sahip 3 üretim tesisiyle, 43.500 palet kapasiteli lojistik merkeziyle ve 380’in üzerinde çalışanı bulunan ödüllü AR-GE merkezi DEVARGE ile sağlık sektörüne ve dünyaya hizmet vermektedir. DEVA Holding, küresel ölçekte sağlıklı yaşama herkesin erişebilmesi amacıyla, yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefine hızlı adımlarla ilerlemektedir. 2006 yılından beri EastPharma çatısı altında faaliyetlerini sürdüren DEVA Holding, her sene piyasaya yeni ürünler sunarak ürün çeşitliliğini zenginleştirmekte ve fark yaratmaktadır. US FDA (Food and Drug Administration - Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) ve EU GMP (Good Manufacturing Practice - İyi Üretim Uygulamaları) onaylı tesislerinde üretilen ürünlerinin oluşturduğu portföyünde; onkolojiden kardiyolojiye, solunum sisteminden sinir sistemine kadar 14 farklı terapötik alanda yaklaşık 600’den fazla ürünü bulunmaktadır. Aralarında İsviçre, Almanya, Hollanda ve İngiltere gibi AB ülkelerinin yer aldığı 60’tan fazla ülkede 900’ün üzerinde ruhsata sahiptir ve yaklaşık 50 ülkeye ilaç ve ilaç hammaddesi ihracatı gerçekleştirmektedir. Devatis markasıyla ürünlerini Almanya, İsviçre, İtalya, ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda ve New Mexico’dan tüm dünyaya sunmaktadır. Ayrıca hayvan sağlığı sektöründe faaliyet gösteren VETAŞ markası ile bu sektörün en geniş ürün yelpazesine sahip kuruluşları arasında yer almaktadır. Ar-Ge’ye büyük önem veren ve bu alandaki yatırımlarını her geçen yıl artırmaya devam eden DEVA Holding, 2021 yılında toplam cirosunun %8’ini Ar-Ge harcamaları için ayırmıştır. Ar-Ge çalışmalarına verdiği önem ve başarıları neticesinde son yıllarda Ar-Ge alanında da birçok ödülün sahibi olmaya hak kazanmıştır. Üretimden tedarik yönetimine kadar tüm faaliyetlerinde sürdürülebilirliği temel alan DEVA Holding, sürdürülebilir iş süreçlerini tüm paydaşlarıyla paylaşabilmek için 2021 yılında ilk sürdürülebilirlik raporunu yayımlamıştır.

Şirket Sayfasına Git

DEVA Holding A.Ş. İş İlanları

Avukat pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Avukat Avukat Maaşları Avukat Nasıl Olunur? Avukat Nedir? Avukat İş İlanları