Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Sushi Chef – Divan Ankara Hotel

Divan

İlan yayından kaldırılmıştır!
Ankara
İlan yayından kaldırılmıştır!

Job Type

Full-Time

Years of Experience

No experience preference

Department

Food & Beverage

Food & Beverage

Application Count

0-50 application

Job Type

Full-Time

Years of Experience

No experience preference

Application Count

0-50 application

Department

Food & Beverage

QUALIFICATIONS AND JOB DESCRIPTION

Sushi Chef – Divan Ankara Hotel

 

Dünyada çalışmak istenen şirketler arasında yer alan Koç Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren  Divan Grubu'na  katıldığınızda,  alanında en iyilerle çalışma fırsatı bulacaksınız  .

 

Divan Grubu'na iş başvurusunda bulunan her adayı bu ailenin bir parçası olarak kabul eder   , hiçbir ayrım gözetmeksizin eşit ve adil değerlendirme süreçlerine tabi tutarız.

 

Divan Grubu'na katıldığında,

• Koç Akademi eğitimsel gelişim fırsatları,

• 100.000'den fazla çalışanı ve sektör lideri şirketleri ile ülkemizin en büyük grubu olan Koç Topluluğu'nun kariyer fırsatları,

• KoçAilem: Koç üyelerine özel ayrıcalık platformundan yararlanma fırsatı,

• Divan ürün ve hizmetlerinde özel %25 indirim,

• Çevik yaklaşımlarla geliştirilen projelerde geleceğe yönelik çalışmalarda yer alma fırsatları,

• Sürekli iyileştirme odaklı çalışan deneyimi uygulamalarından yararlanabileceksiniz.

 

Aşağıdaki bilgi ve deneyime sahipseniz  Divan Ankara Otel birimimizde bulunan Sushi Chef  pozisyonumuz   tam size göre!

 

Nitelikler:

 • Geleneksel Japon mutfağında en az 5 yıllık deneyime sahip olmalı ve 5 yıldızlı uluslararası restoran veya otellerde modern fine dining Japon mutfağı yaratma deneyimine sahip olmalıdır.
 • Suşi, Sashimi ve Teppanyaki mutfağı ile çalışma konusunda mükemmel bir bilgi ve deneyim.
 • Yerel ve uluslararası gezginleri memnun edebilmek için son derece yüksek kaliteli standart odaklı şef 
 • Piyasadaki kaliteli mutfak personelini araştırmak ve tavsiye etmek 
 • İyi derecede İngilizce iletişim becerisi (sözlü ve yazılı)
 • Restoranın üretimini iyileştirmek için yeni ürün ve ekipman geliştirme ve belirleme becerisi
 • Gıda hazırlama ve gıda sunumuna ilişkin kalite standartlarını geliştirme ve tanımlama becerisi
 • Dünyadaki en son Japon yemek trendlerinden sürekli olarak haberdar olun

 

1956 yılından bu yana Turizm-Otel İşletmeciliği, Yeme-İçme ve Perakende sektörlerinde rol öncüsü olan markamızda 135+ noktada 3000'den fazla çalışanımızla büyük bir aileyiz. Bu aileye katılma yolculuğunuzu sabırsızlıkla bekliyoruz. !

 

Sushi Chef – Divan Ankara Otel

 

Dünyanın en çok çalışmak istenen şirketleri arasında yer alan Koç Topluluğu bünyesinde hizmet veren Divan Grubu’na katıldığında alanında en iyilerle çalışma fırsatı bulacaksın. 

 

Divan Grubu’na iş başvurusu yapan her adayımızı bu ailenin bir parçası olarak kabul ediyor, hiçbir ayrım gözetmeksizin eşit ve adil değerlendirme süreçlerine tabi tutuyoruz. 

 

Divan Grubu’na katıldığında,

 • Koç Akademi eğitim gelişim fırsatları,
 • 100.000’i aşkın çalışanı ve sektör lideri şirketleriyle ülkemizin en büyük grubu olan Koç Topluluğu’nun kariyer fırsatları,
 • KoçAilem: Koçlulara özel ayrıcalık platformundan yararlanma fırsatı,
 • Divan ürün ve hizmetlerinde Divan’lılara özel %25 indirim fırsatı,
 • Çevik yaklaşımlarla geliştirilen projelerde gelecek odaklı çalışmalarda yer alma olanakları,
 • Sürekli iyileştirmeyi odağına alan çalışan deneyimi uygulamalarından yararlanabileceksin.

Eğer sen de aşağıdaki bilgi ve deneyimlere sahipsen Divan Ankara Otel birimimizdeki Sushi Chef pozisyonumuz tam sana göre !

 

Aranılan Nitelikler:

 • Geleneksel Japon mutfağında ve 5 yıldızlı uluslararası restoran veya otellerde modern kaliteli Japon mutfağını yaratma deneyimine sahip olan
 • Suşi, Sashimi ve Teppanyaki mutfağı ile çalışma konusunda bilgi ve deneyime sahip olan
 • Yerli ve uluslararası misafirleri ağırlamak için kalite ve standart odaklı olan
 • İyi derecede İngilizce bilen
 • Yeni ürün ve ekipman geliştirme becerisi olan ve güncel gelişmeleri takip eden
 • Gıda hazırlama ve gıda sunumuna ilişkin kalite standartlarını geliştirme ve tanımlama becerisine haiz olan
 • Dünyadaki en son Japon gıda trendlerinden sürekli olarak haberdar olan

 

1956’dan bu yana Turizm- Otelcilik, Yiyecek & İçecek, Perakende sektörlerinde öncü rol üstlenen markamızda 135+ noktada ve 3000’i aşkın çalışma arkadaşlarımızla büyük bir aileyiz. Bu aileye katılman için heyecanla başvurunu bekliyoruz!

Preferred Candidate

Bachelor’s(Graduate)

Mutfak ve Sushi Şefi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Mutfak ve Sushi Şefi Mutfak ve Sushi Şefi Maaşları Mutfak ve Sushi Şefi Nasıl Olunur? Mutfak ve Sushi Şefi Nedir? Mutfak ve Sushi Şefi İş İlanları
Hakkımızda

1956 yılında kurulan Divan İstanbul, modern Türk turizmin başlangıcı kabul edilir. Divan, o günden bugüne tutkuyla yaptığı yatırımlar ve getirdiği yeniliklerle otelcilik ve yeme&içme sektörlerinin lider markası olmaya devam etti. Divan’da olmak ve Divan’lı olmak bir ayrıcalıktır. KOÇ TOPLULUĞU Divan’a katılmak Koç ailesine katılmaktır. Koç Topluluğu, topluluk şirketlerinde çalışanlara pek çok yan hak ve zengin kariyer fırsatları sunuyor. Koç Topluluğu içerisinde tüm kariyer fırsatları düzenli olarak duyuruluyor ve grup içerisinden başvurulara öncelik veriliyor. Koç Vakfı Emeklilik Programı, KoçAilem kartı, En Başarılı Koçlular Yarışması, esnek yan haklar gibi pek çok heyecan verici ayrıcalık Divan’da sizi bekliyor. ÇALIŞAN DENEYİMİ Divan’da hepimiz birbirimize Divan müşterilerine gösterdiğimiz saygı ve ilgiyle yaklaşırız. Divan’da çalışanların mutluluğu, her sene bağımsız kurumlar tarafından düzenlenen Çalışan Bağlılığı Araştırmalarıyla ölçülür. Bu araştırmalara göre, çalışanlarımız arasındaki aile ruhu ve her düzeyde açık iletişim, Divan kültürünün en güçlü yönleri arasındadır. Kurucumuz Merhum Vehbi Koç’un "Çalışanlarımız en büyük değer kaynağımızdır" ’sözü kültürümüzün temel taşıdır. ZENGİN KARİYER OLANAKLARI 17 Otel, 4 Ziyafet Merkezi, 2 Stadyum Operasyonu, 21 Pastane, 5 Divan Brasserie, 4 Divan Pub, 6 Divan Kafeterya, 5 InBakery by Divan ve Divan Residence at Bomonti Plaza ile Türkiye’nin en kaliteli üretim tesisleriyle, farklı alanlarda, şehirlerde ve ülkelerde kariyer fırsatları sizi bekliyor. Divan’ın farklı birimlerinde ve lokasyonlarında güncel iş fırsatları tüm çalışanlara duyurulur ve şirket içinden başvurulara öncelik tanınır. Farklı sektörlerde çalışmanın yarattığı sinerji, Divan’ın büyümesinde olduğu kadar, çalışanlarımızın gelişiminde de itici güçtür. KEYİFLİ ÇALIŞMA ORTAMI Göz alıcı ve keyif veren ortamlarda geçecek bir çalışma yaşamına ne dersiniz? Divan otelleri, pastaneleri, restoranları, In Bakery fırınları, mükemmellik tutkusuyla yaratılmış mekanlardır. Müşterilerimize huzur ve neşe veren bu mekanlarda, siz de renkli ve eğlenceli bir kariyer yolculuğu yaşayacaksınız. Aynı zamanda kazanacağınız seçkin yeme-içme ve yaşam kültürüyle, hayatınızın her alanında fark yaratacaksınız. EĞİTİM VE GELİŞİM 1956’dan bu yana, Divan sektörün en seçkin okuludur. Divan’da ilk gününüzde size deneyimli bir rehber atanacak. Kariyeriniz boyunca en iyi eğitim kurumlarından ve işin ustalarından alacağınız eğitimlerle destekleneceksiniz. Divan’ın sağladığı gelişim olanaklarının yanında, Koç Akademi ve Koç Grubu’nun sağladığı gelişim olanakları da her zaman yanınızda olacak.

1956 yılında kurulan Divan İstanbul, modern Türk turizmin başlangıcı kabul edilir. Divan, o günden bugüne tutkuyla yaptığı yatırımlar ve getirdiği yeniliklerle otelcilik ve yeme&içme sektörlerinin lider markası olmaya devam etti. Divan’da olmak ve Divan’lı olmak bir ayrıcalıktır. KOÇ TOPLULUĞU Divan’a katılmak Koç ailesine katılmaktır. Koç Topluluğu, topluluk şirketlerinde çalışanlara pek çok yan hak ve zengin kariyer fırsatları sunuyor. Koç Topluluğu içerisinde tüm kariyer fırsatları düzenli olarak duyuruluyor ve grup içerisinden başvurulara öncelik veriliyor. Koç Vakfı Emeklilik Programı, KoçAilem kartı, En Başarılı Koçlular Yarışması, esnek yan haklar gibi pek çok heyecan verici ayrıcalık Divan’da sizi bekliyor. ÇALIŞAN DENEYİMİ Divan’da hepimiz birbirimize Divan müşterilerine gösterdiğimiz saygı ve ilgiyle yaklaşırız. Divan’da çalışanların mutluluğu, her sene bağımsız kurumlar tarafından düzenlenen Çalışan Bağlılığı Araştırmalarıyla ölçülür. Bu araştırmalara göre, çalışanlarımız arasındaki aile ruhu ve her düzeyde açık iletişim, Divan kültürünün en güçlü yönleri arasındadır. Kurucumuz Merhum Vehbi Koç’un "Çalışanlarımız en büyük değer kaynağımızdır" ’sözü kültürümüzün temel taşıdır. ZENGİN KARİYER OLANAKLARI 17 Otel, 4 Ziyafet Merkezi, 2 Stadyum Operasyonu, 21 Pastane, 5 Divan Brasserie, 4 Divan Pub, 6 Divan Kafeterya, 5 InBakery by Divan ve Divan Residence at Bomonti Plaza ile Türkiye’nin en kaliteli üretim tesisleriyle, farklı alanlarda, şehirlerde ve ülkelerde kariyer fırsatları sizi bekliyor. Divan’ın farklı birimlerinde ve lokasyonlarında güncel iş fırsatları tüm çalışanlara duyurulur ve şirket içinden başvurulara öncelik tanınır. Farklı sektörlerde çalışmanın yarattığı sinerji, Divan’ın büyümesinde olduğu kadar, çalışanlarımızın gelişiminde de itici güçtür. KEYİFLİ ÇALIŞMA ORTAMI Göz alıcı ve keyif veren ortamlarda geçecek bir çalışma yaşamına ne dersiniz? Divan otelleri, pastaneleri, restoranları, In Bakery fırınları, mükemmellik tutkusuyla yaratılmış mekanlardır. Müşterilerimize huzur ve neşe veren bu mekanlarda, siz de renkli ve eğlenceli bir kariyer yolculuğu yaşayacaksınız. Aynı zamanda kazanacağınız seçkin yeme-içme ve yaşam kültürüyle, hayatınızın her alanında fark yaratacaksınız. EĞİTİM VE GELİŞİM 1956’dan bu yana, Divan sektörün en seçkin okuludur. Divan’da ilk gününüzde size deneyimli bir rehber atanacak. Kariyeriniz boyunca en iyi eğitim kurumlarından ve işin ustalarından alacağınız eğitimlerle destekleneceksiniz. Divan’ın sağladığı gelişim olanaklarının yanında, Koç Akademi ve Koç Grubu’nun sağladığı gelişim olanakları da her zaman yanınızda olacak.

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

DİVAN TURİZM İŞLETMELERİ ANONİM ŞİRKETİ ÇALIŞAN ADAYI KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ AYDINLATMA METNİ a) Veri Sorumlusu ve Temsilcisi 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) uyarınca, kişisel verileriniz; veri sorumlusu olarak Divan Turizm İşletmeleri Anonim Şirketi (“Şirket”) tarafından aşağıda açıklanan kapsamda işlenebilecektir.Kişisel verilerinizin Şirketimiz tarafından işlenme amaçları konusunda detaylı bilgilere; şirketimiz internet adresimizde kamuoyu ile paylaşılmış olan Divan Turizm İşletmeleri Anonim Şirketi Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasından ulaşabilirsiniz.b) Kişisel Verilerin Hangi Amaçla İşleneceği Toplanan kişisel verileriniz, kişisel verilerinizi Şirketimize açıklamanıza konu olan; iş başvuru talebinizin ve ilgili pozisyona uygunluğunuzun değerlendirilmesi çerçevesinde işe alım süreçlerinin yürütülmesi, sonuçlandırılması ve bu kapsamda sizinle veya bize referans olarak belirttiğiniz kişilerle iletişime geçilmesi, Şirketimiz insan kaynakları politikaları ve süreçlerinin planlanması ve icra edilmesi kapsamında; personel temin süreçlerinin yürütülmesi, insan kaynakları süreçlerinin planlanması ve icrası, Şirket tarafından yürütülen ticari faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için ilgili iş birimlerimiz tarafından gerekli çalışmaların yapılması ve buna bağlı iş süreçlerinin yürütülmesi kapsamında; iş sürekliliğinin sağlanması faaliyetlerinin planlanması ve/veya icrası gibi amaçlarla; Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları dahilinde işlenecektir.c) İşlenen Kişisel Verilerin Kimlere ve Hangi Amaçla Aktarılabileceği Toplanan kişisel verileriniz; yukarıda belirtilen amaçların gerçekleştirilmesi doğrultusunda; Koç Holding Anonim Şirketi’ne, iş ortaklarımıza, hissedarlarımıza, tedarikçilerimize, yatırımcılarımıza, Şirketimize referans olarak belirttiğiniz kişilere, kanunen yetkili kamu kurumlarına ve kanunen yetkili özel kişilere ve açık rızanızın varlığı halinde açık pozisyonlarda değerlendirilmeniz için Koç Topluluğu Şirketlerine ve yine açık rızanız olması halinde Şirketimiz nezdinde kullanılan yazılım ve donanımlar dahil bilgi sistemlerinin teknik altyapısı kapsamında kişisel verileriniz yurt dışında mukim iş/çözüm ortaklarımız ile paylaşılabilecek ve bu kapsamda Şirketimize hizmet veren yurt dışında bulunan bilgi sistemi altyapısı sunan Microsoft Inc., SAP Qualtrics platformlarına, Elba HR İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık A.Ş.(Peoplise), SHL Türkiye ve Taurus Group(TAG) ile bu amaçlarla hizmet satın alınan veya alınacak olan yurt dışında bulunan veri paylaşım platformlarına Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde düzenlenen veri işleme şartları kapsamında Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel verilerin aktarılmasına ilişkin kurallara uygun olarak aktarılabilecektirç) Kişisel Veri Toplamanın Yöntemi ve Hukuki Sebebi Kişisel verileriniz, iş başvuru talebinizin ve ilgili pozisyona uygunluğunuzun değerlendirilmesi çerçevesinde işe alım süreçlerinin yürütülmesi, sonuçlandırılması kapsamında fiziki ortamda kargo/posta ve matbu formlar ve elektronik ortamda kurumsal yazılımlar, e-posta, telefon, şirket içi sistemlerimiz, internet sitemiz ve yüz yüze gerçekleştirilen görüşme kanalları üzerinden bizimle ve Şirketimiz ile temas kurduğunuz sair kanallar üzerinden Kanun’un 5. Ve 6. Maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartlarına dayalı olarak toplanmaktadır. Toplanan kişisel verileriniz kanunlarda açıkça öngörülmesi, Şirket’in hukuki yükümlülüğünü yerine getirmesi için zorunlu olması, sözleşmenin kurulması ve bu doğrultuda size hak ve menfaatler sağlanması, Şirket içi faaliyetlerin sürdürülmesi ve geliştirilmesi ve mevzuattan doğan yükümlülüklerin yerine getirilmesi Şirketimizin meşru menfaatine yönelik hukuki sebeplere dayalı olarak işbu Aydınlatma Metni’nde belirtilen amaçlarla toplanmakta ve işlenmektedir.d) Kişisel Veri Sahibinin Kanun’un 11. maddesinde Sayılan Hakları • Kişisel veri sahibi olarak Kanun’un 11. maddesi uyarınca aşağıdaki haklara sahip olduğunuzu bildiririz:• Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, • Kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, • Kişisel verilerinizin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,• Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,• Kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,• Kanun ve ilgili diğer kanun hükümlerine uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde kişisel verilerinizin silinmesini veya yok edilmesini isteme ve bu kapsamda ve kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde yapılan işlemlerin kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,• İşlenen verilerinizin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,• Kişisel verilerinizin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması halinde zararın giderilmesini talep etmek.Yukarıda sıralanan haklarınıza yönelik başvurularınızı, şirket internet adresimizde yer alan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu alanından ulaşabileceğiniz Veri Sahibi Başvuru Formu’nu doldurarak Şirketimize iletebilirsiniz. Talebinizin niteliğine göre en kısa sürede ve en geç otuz gün içinde başvurularınız ücretsiz olarak sonuçlandırılacaktır; ancak işlemin ayrıca bir maliyet gerektirmesi halinde Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenecek tarifeye göre tarafınızdan ücret talep edilebilecektir.Kişisel veri sahibi olarak Kanun’un 11. maddesi uyarınca aşağıdaki haklara sahip olduğunuzu bildiririz:• Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, • Kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, • Kişisel verilerinizin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,• Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,• Kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,• Kanun ve ilgili diğer kanun hükümlerine uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde kişisel verilerinizin silinmesini veya yok edilmesini isteme ve bu kapsamda ve kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde yapılan işlemlerin kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,• İşlenen verilerinizin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,• Kişisel verilerinizin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması halinde zararın giderilmesini talep etmek.Yukarıda sıralanan haklarınıza yönelik başvurularınızı, şirket internet adresimizde yer alan Kişisel Verilerin Korunması alanından ulaşabileceğiniz Veri Sahibi Başvuru Formu’nu doldurarak Şirketimize iletebilirsiniz. Talebinizin niteliğine göre en kısa sürede ve en geç otuz gün içinde başvurularınız ücretsiz olarak sonuçlandırılacaktır; ancak işlemin ayrıca bir maliyet gerektirmesi halinde Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenecek tarifeye göre tarafınızdan ücret talep edilebilecektir.Referans Taahhüdü Referans olarak belirttiğim kişiler ile referans kontrolü yapılması amacıyla iletişime geçilebileceğini, bu kişilerin kişisel verilerinin Divan Turizm İşletmeleri Anonim Şirketi ile paylaşılabilmesine yönelik gerekli bilgilendirmenin yapıldığını/izinlerin alındığını kabul, beyan ve taahhüt ederim. Bu doğrultuda referans olarak gösterdiğim kişilerin de benimle ilgili verdikleri tüm bilgilerin Divan Turizm İşletmeleri Anonim Şirketi tarafından işlenmesine izin veriyorum.

Detaylı Bilgi

Divan İş İlanları

Mutfak ve Sushi Şefi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Mutfak ve Sushi Şefi Mutfak ve Sushi Şefi Maaşları Mutfak ve Sushi Şefi Nasıl Olunur? Mutfak ve Sushi Şefi Nedir? Mutfak ve Sushi Şefi İş İlanları