Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Ürün Yöneticisi - Yatak, Baza, Başlık

Doğanlar Mobilya Grubu imalat San.ve Tic. A.Ş

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Asya)
İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

İş Geliştirme

İş Geliştirme

Başvuru Sayısı

370 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

370 başvuru

Departman

İş Geliştirme

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya İstatistik bölümlerinden mezun
 • Mağazacılık, ticari yönetim ve pazarlama konularında tercihen 3-5 yıl deneyimli
 • Tercihen, döşeme/yatak kategorilerinde deneyimli
 • MS Office programını aktif olarak kullanabilen
 • İyi derecede İngilizce bilen
 • İletişimi ve ilişki yönetimi kuvvetli, analitik, sonuç odaklı
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış


İŞ TANIMI

 • Şirket politika ve hedefleri doğrultusunda ürünlere ve pazara ilişkin fırsat ve hedefleri belirler, aksiyon planları oluşturur, takip ve kontrol eder.
 • Ürün yönetimine ait iş planlarının ve bütçelerinin hazırlanmasını sağlar, bütçeyi etkin bir şekilde takip ve kontrol eder.
 • Mevcut ve süregelen ürün yönetimi faaliyetlerini yönlendirir, kontrol eder, yürütür ve sürekli geliştirilmelerini sağlar.
 • Ürün yönetimi ilgili tüm iç ve dış gelişmeleri, fırsat ve tehditleri, beklentilerdeki değişimleri ve ilgili mevzuatları takip eder.
 • Piyasa ile ilgili bilgi toplayarak üst birimi bilgilendirir, gerekli aksiyon ve değişiklikleri bağlı olduğu üst birime önerir.
 • Kendisiyle ilgili fonksiyonel sistemleri, süreçleri ve prosedürleri oluşturur, geliştirir ve üst birim sorumlusunun onayına sunar.
 • Şirket olanakları ile müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak şirket ana ürün gruplarının yönetiminin gerçekleşmesini sağlar.
 • Departmanların ihtiyacı olan ve/veya talep ettiği, periyodik veya münferit her türlü rapor, bilgi, belge, doküman ve çalışmayı temin eder, fikirlerini beyan eder ve sunuşlarını hazırlar.

Aday Kriterleri

3 - 5 yıl arası
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Yapıldı, Muaf

Ürün Yöneticisi / Yönetmeni pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Ürün Yöneticisi / Yönetmeni Ürün Yöneticisi / Yönetmeni Maaşları Ürün Yöneticisi / Yönetmeni Nasıl Olunur? Ürün Yöneticisi / Yönetmeni Nedir? Ürün Yöneticisi / Yönetmeni İş İlanları
Şirketin Aydınlatma Metni

DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İŞ BAŞVURU FORMU İLE İŞLENEN KİŞİSEL VERİLERE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU Veri Sorumlusu sıfatıyla, iş başvuru formu vasıtasıyla;- Kimlik verileri ( TC kimlik no, ad- soyad, doğum yeri ve tarihi, uyruk, cinsiyet, medeni durum),- İletişim verisi ( adres, ev telefonu, cep telefonu, e-posta adresi),- Ehliyet durumu,- Askerlik bilgisi,- Eğitim durumu bilgisi (mezun olunana okullar, katıldığı kurslar, bilgisayar ve yabancı dil bilgisi/ seviyesi),- Mesleki durum bilgisi (iş deneyimi, çalışmak istenen bölüm, beklenen net ücret, referans verisi)- Çalışan Adayı kişinin işin niteliğine uygun olup olmadığı hakkında değerlendirme yapılabilmesi,- İnsan kaynakları süreçlerinin yürütülebilmesi,- Doğabilecek uyuşmazlıklarda veya gerçekleşebilecek adli bir vakada yetkili kamu kurum veya kuruluşların taleplerinin karşılanabilmesi amaçlarıyla işlenmektedir.İşlenen kişisel verileriniz, Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 5. Maddesinde yer alan “ilgili kişinin açık rızası veya İlgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması” hukuki sebebine dayalı olarak DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU’nun yetkilendirmiş olduğu insan kaynakları departmanı tarafından iş başvuru formunun ilgili kişi tarafından doldurulması vasıtasıyla otomatik olarak işlenmektedir.Söz konusu kişisel verileriniz ancak hukuki uyuşmazlıkların giderilmesi veya ilgili mevzuat gereği talep halinde adli makamlar veya ilgili kolluk kuvvetlerine aktarılabilecektir. Ayrıca acil sağlık problemleri veya iş kazası vb. durumlarda yetkili sağlık kurum ve kuruluşları ile paylaşılacaktır.Kişisel Verilerin Korunması Kanunun “İlgili Kişinin Hakları” başlıklı 11. Maddesi kapsamındaki taleplerinizi, “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe” göre DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU’nun, Rıfkı Tongsir Cd. No:107, 34841 Maltepe/İstanbul adresine yazılı olarak iletebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Doğanlar Mobilya Grubu imalat San.ve Tic. A.Ş İş İlanları

Ürün Yöneticisi / Yönetmeni pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Ürün Yöneticisi / Yönetmeni Ürün Yöneticisi / Yönetmeni Maaşları Ürün Yöneticisi / Yönetmeni Nasıl Olunur? Ürün Yöneticisi / Yönetmeni Nedir? Ürün Yöneticisi / Yönetmeni İş İlanları