Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Kurumsal Acente Satış Lideri (Samsun)

Enerjisa Enerji

İlan yayından kaldırılmıştır!
Samsun

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Satış

Satış

Başvuru Sayısı

714 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

714 başvuru

Departman

Satış

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Enerjisa Enerji olarak, elektrik dağıtım ve perakende satışından oluşan iki ana iş kolunda operasyonel mükemmelliği odağımıza alıyor, Türkiye’nin lider elektrik şirketi olarak faaliyet gösteriyoruz. 10 bini aşkın çalışanımız ile birlikte, 3 faaliyet bölgemizde yer alan 14 ilde 21,6 milyon nüfusa ulaşıyor, 10,1 milyon müşteriye hizmet sağlıyoruz.

İnsan, teknoloji ve müşteri odaklı yaklaşımımız doğrultusunda verimlilik ve teknoloji odaklı iş modellerimizle insan hayatına dokunan sürdürülebilir çözümler üretiyoruz. Faaliyetlerimizi sürdürürken sektördeki yeni fırsatları da değerlendirerek ortaklarımıza, müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve topluma değer yaratmayı amaçlıyoruz.

Türkiye’nin çevik ve yenilikçi enerji şirketi olarak gücümüzü insandan alıyor ve faaliyetlerimizi samimiyet, tutku, cesaret, sürekli gelişim ile katılım değerlerinin üzerine inşa ediyoruz.


İş Tanımı:


• Hedeflenen bölgelerde mevcut acente ilişkilerinin ve ihtiyaçlarının yönetilmesi ve yeni acente kazanım faaliyetlerinde bulunulması,

• Acentelerin satış performanslarının takibinin yapılması ve iyileştirilmesi için gerekli faaliyetlerin yürütülmesi,

• Hedef bölgelerde acente satış temsilcisi ile düzenli müşteri ziyaretlerinin yapılması,

• Acente sahibi ve acente çalışanları arasındaki koordinasyonun sağlanması,

• Pazardaki ve diğer şirketlerdeki gelişmeleri takip ederek, yöneticilerin bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesi,

• İş planlarına ve şirket prensiplerine uygun olarak satış geliştirme aktivitelerinin yürütülmesi konularında destek olacak bir takım arkadaşı arayışındayız.Aradığımız Nitelikler:


• Üniversitelerin lisans programlarından mezunsan,

• Satış konusunda tercihen en az 3 yıl deneyime sahipsen,

• Hedef ve sonuç odaklı, girişimci, dışadönük, insan ilişkileri kuvvetli, vizyon sahibi, analitik düşünebilen ve takım çalışmasına yatkın biriysen,

• Orta derecede İngilizce biliyorsan,

• MS Office programlarına hakimsen,

• B tipi sürücü ehliyetin varsa ve aktif araç kullanabiliyorsan,

• Seyahat engelin bulunmuyorsa,

• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamladıysan başvurunu bekliyoruz.

Aday Kriterleri

En az 3 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Yapıldı, Muaf

Bayi Satış Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Bayi Satış Uzmanı Bayi Satış Uzmanı Maaşları Bayi Satış Uzmanı Nasıl Olunur? Bayi Satış Uzmanı Nedir? Bayi Satış Uzmanı İş İlanları
Enerjisa Enerji

Enerji / Petrol ve Ürünleri

Hakkımızda

Elektrik dağıtım ve perakende satışından oluşan iki ana iş kolunda operasyonel mükemmelliği odağımıza alıyor; Türkiye’nin lider elektrik şirketi olarak faaliyet gösteriyoruz. 10 bini aşkın çalışanımız ile birlikte, 3 faaliyet bölgemizde yer alan 14 ilde 21,6 milyon nüfusa ulaşıyor; 10,1 milyon müşteriye hizmet sağlıyoruz. İnsan, teknoloji ve müşteri odaklı yaklaşımımız doğrultusunda sektöre yönelik verimlilik ve teknoloji odaklı iş modellerimizle insan hayatına dokunan sürdürülebilir çözümler üretiyoruz. Faaliyetlerimizi sürdürürken sektördeki yeni fırsatları da değerlendirerek ortaklarımıza, müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve topluma değer yaratmayı amaçlıyoruz. Türkiye’nin çevik ve yenilikçi enerji şirketi olarak gücümüzü insandan alıyor ve faaliyetlerimizi samimiyet, tutku, cesaret, sürekli gelişim ile katılım değerlerinin üzerine inşa ediyoruz.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Prim, Yemekhane, Hayat Sigortası, Bireysel Emeklilik.

İlgini Çekebilecek İlanlar

Bayi Satış Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Bayi Satış Uzmanı Bayi Satış Uzmanı Maaşları Bayi Satış Uzmanı Nasıl Olunur? Bayi Satış Uzmanı Nedir? Bayi Satış Uzmanı İş İlanları