Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Finansal Kontrol ve Bütçe Uzmanı

Europap Tezol Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş.

İlan yayından kaldırılmıştır!
İzmir(Torbalı)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Finans

Finans

Başvuru Sayısı

202 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

202 başvuru

Departman

Finans

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Çağdaş ve sağlıklı yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelen temizlik kâğıdı ürünlerini tam entegre olarak üretmek amacı ile kurulmuş olan Şirketimiz Europap Tezol, temizlik kağıtları sektörünün önde gelen ve halka açık kuruluşlarından biridir.

Şirketimizin İzmir Torbalı Fabrikası’nda çalışacak ve yeni kurulacak departmanımızda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun “Finansal Kontrol ve Bütçe Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.

Genel Nitelikler;

 • Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, İşletme/Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • Tercihen üretim firmalarının bütçe-kontrol ve/veya raporlama süreçlerinde bulunmuş,
 • Maliyet muhasebesi süreçlerine hakim,
 • Tercihen ERP sistemlerine (tercihen SAP sistemi CO, FI, BW, BO modüllerine) hakim,
 • MS Office programlarına (özellikle ileri Excel /Macro) hakim,
 • Tercihen İngilizce bilen,
 • TFRS raporlama bilgisine sahip,

Görev tanımı;

 • Bütçe sapma analizleri yapmak ve önemli bulguları ilgili yöneticilerle paylaşmak.
 • Şirket karlılığını artırmaya, riskleri düşürmeye yönelik kontroller ve analizler yapmak ve sonuçlarını ilgili yöneticilere sunmak.
 • Tüm düzenli Yönetim raporlarını hazırlamak, geliştirmek ve önemli bulgulara dikkat çekerek sunmak.
 • Yönetim’in isteyebileceği anlık/özel raporları hazırlamak ve sunmak.
 • Şirket’in muhasebe düzeninde Yönetim Muhasebesi için gerekli düzenlemelerin yapılmasında yönlendirme yapmak.

Aday Kriterleri

Tecrübeli / Tecrübesiz
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun)
Yapıldı, Muaf

Finansal Kontrol Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Finansal Kontrol Uzmanı Finansal Kontrol Uzmanı Maaşları Finansal Kontrol Uzmanı Nasıl Olunur? Finansal Kontrol Uzmanı Nedir? Finansal Kontrol Uzmanı İş İlanları
Hakkımızda

Europap Tezol Kağıt, Türk Sanayisinin içinde yer alan Tezol Şirketler Grubu tarafından, 2000 yılında çağdaş ve sağlıklı bir yaşamın gereği olan temizlik kağıdı ürünlerini üretmek ve kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla kurulmuştur. İzmir Torbalı'daki ilk fabrikamız olan PM1 ile 2004 yılında faaliyete geçilmiştir. 2009 döneminde PM2'nin üretime geçmesi ve modernizasyon yatırımlarıyla üretim kapasitemiz artırılmıştır. Üçüncü fabrikamız PM3'ün 2015 yılının ilk yarısında devreye girmesi planlanmaktadır. Sektöründe ihracatta hızlı bir ivme yakalayan Tezol Kağıt, kaliteye olan bağlılığı sayesinde 2007 yılında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini almıştır. Sunacağı üstün kalite yaklaşımı ile müşteri memnuniyetini arttırmayı amaçlayan Tezol Kağıt, 2013 yılında süreç çalışmalarının tamamlanmasıyla Kalite Belgesi'ni revize etmiştir. Bunun yanısıra, gıda teması ile ilgili hijyen belgesi ISEGA sertifikasyonundaki çalışmalarını bitirmiş, çevreye duyarlı firma olmanın gereği uluslararası FSC sertifikasyonu ile ilgili çalışmalarını başlatmıştır. Tezol Kağıt’ın 2007 yılından beri dört kıtada 20’ye yakın ülkeye yaptığı yarı ürün ve ürün ihracatı artarak devam etmektedir. İhracatın yapıldığı bölgeler arasında ağırlıklı olarak Avrupa, Orta Amerika, Orta Doğu, Orta Asya, Kafkaslar ve Afrika yer almaktadır. Gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir çevre bırakmak için oldukça hassas davranan Tezol Kağıt, bünyesinde bulunan “Atık Kağıt İşleme Tesisi” ve “Kimyasal Arıtma Tesisi”ne ek olarak 2009 yılı içerisinde "İlave Arıtma Tesisi”ni de devreye sokmuştur. 2007 yılı başında "Kağıt Geri Dönüştürme ve Mürekkep Sökme Tesisi"ni devreye alarak çevreci politikasını güçlendirmiştir. Firmamız sosyal sorumlulukları ve bağlı bulunduğu etik değerler bütünü içerisinde temizlik kâğıtlarında mamul ve yarı mamul alanı iç ve dış pazarlarında her geçen gün büyüyerek faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemekhane, Tam Gün Sağlık Hizmetleri, Erzak Yardımı.

Finansal Kontrol Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Finansal Kontrol Uzmanı Finansal Kontrol Uzmanı Maaşları Finansal Kontrol Uzmanı Nasıl Olunur? Finansal Kontrol Uzmanı Nedir? Finansal Kontrol Uzmanı İş İlanları