Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Gayrimenkul Danışmanı

EVVEGO Gayrimenkul

İlan yayından kaldırılmıştır!
Ankara

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Departman

Satış ve Pazarlama

Satış ve Pazarlama

Başvuru Sayısı

343 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Başvuru Sayısı

343 başvuru

Departman

Satış ve Pazarlama

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

EVVEGO 15 yılı aşkın bölge deneyimi ve Dünyanın en büyük Gayrimenkul markaları ile işbirliği sürecini tamamlamış, edindiği deneyimlerden doğmuş yüzde yüz yerli bir markadır.
15 yılı aşkın sürede Dünyanın önde gelen markalarında onlarca birincilik ödülü almış, 2018 yılında Hürriyet Emlak’ın düzenlediği 13 kategoride sadece 26 ofisin ödül aldığı organizasyonunda Türkiye'nin en inovatif ofisi seçilmiştir.
 Güven ve dürüstlük çatısı altında, gayrimenkul sektörüne Teknoloji, İnovasyon, Deneyim ve Eğitim penceresinden bakarken, EVVEGO kapısından giren herkesin kazançlı çıkmasını hedefler.
Gayrimenkul almak ve satmak hepimizin hayatında çok önemli bir aşamadır, hatta vereceğimiz en önemli kararlardan birisidir.
Bu kararı verme sürecinde karşınıza çıkabilecek sorunları ve duyacağınız kaygıları çok iyi bilen EVVEGO bu güne kadar tek bir müşteri şikayeti bile almamanın haklı gururunu taşımaktadır.
Satıcı Temsilciliği, Alıcı temsilciliği, Kiralama İşlemleri, Proje Satış, Proje Planlama Danışmanlığı, RE-Organizasyonlar, Kurumsal Kiralama alanlarının her birinde ayrı ayrı uzman kadrosuyla kusursuz müşteri memnuniyeti ve tam istenilen soruncuları sunar. 

 ·        Hukuki destek,

·        Ücretsiz eğitimler,

·        Masa parası yok,

·        Profesyonel Grafiker desteği,

·        Profesyonel fotoğrafçı desteği,

-        Ücretsiz Drone desteği,

·        Teknoloji desteği,  

·        Sınırsız ve ücretsiz 360 O Sanal tur desteği,

·        Kısacası Gayrimenkul Danışmanlığını daha kolay ve profesyonel yapabilmeniz için tüm imkânları sunuyoruz.

 

Eğer sizde;

·        Gayrimenkul alanında kariyer yapmak ve kazancınızı kendiniz belirlemek istiyorsanız,

·        Sabit maaş beklentisi olmadan yüksek gelir elde etme hedefiniz varsa,

·        Hırslı, heyecanlı ve hedefleri başarabilme gücüne sahipseniz,

·        Pozitif düşünüyor ve kendinize güveniyorsanız,

·        Kendinize daha önce fırsat tanınmadığını düşünüyorsanız,

·        Alanında uzman kişilerce verilecek eğitimler ile kendinizi geliştirmeye hazırsanız,

İşin Tanımı

·        TÜRKİYE VE DÜNYA'NIN EN YÜKSEK Kazanç modeli ile yüksek gelir.

·        Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık-kiralık portföy oluşturmak,

·        Portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulamak,

·        Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak,

·        Sektörle ilgili gelişmeleri takip etmek, güncel olmak.

·        Mesai Değil, Sorumluluk Bilinciyle Çalışma yürütecek,

·        Maaşlı Bir Sistemle Değil; Yüksek Ciro Paylaşım Prensibi ile Çalışan,

·        Ankara ve bursa illerinde çalışmak üzere,

·        Ulaşım sorunu olmayan. (Kendi aracı ile çalışacak)

 

Aday Kriterleri

Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
Yapıldı
B sınıfı

Gayrimenkul Danışmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Gayrimenkul Danışmanı Gayrimenkul Danışmanı Maaşları Gayrimenkul Danışmanı Nasıl Olunur? Gayrimenkul Danışmanı Nedir? Gayrimenkul Danışmanı İş İlanları
Hakkımızda

EVVEGO 10 yılı aşkın bölge deneyimi ve Dünyanın en büyük Gayrimenkul markaları ile işbirliği sürecini tamamlamış, edindiği deneyimlerden doğmuş yüzde yüz yerli bir markadır. 10 yılı aşkın sürede Dünyanın önde gelen markalarında onlarca birincilik ödülü almış, 2018 yılında Hürriyet Emlak’ın düzenlediği 13 kategoride sadece 26 ofisin ödül aldığı organizasyonunda Türkiye'nin en inovatifofisi seçilmiştir. Güven ve dürüstlük çatısı altında, gayrimenkul sektörüne Teknoloji, İnovasyon, Deneyim ve Eğitim penceresinden bakarken, EVVEGO kapısından giren herkesin kazançlı çıkmasını hedefler. Gayrimenkul almak ve satmak hepimizin hayatında çok önemli bir aşamadır, hatta vereceğimiz en önemli kararlardan birisidir. Bu kararı verme sürecinde karşınıza çıkabilecek sorunları ve duyacağınız kaygıları çok iyi bilen EVVEGO bu güne kadar tek bir müşteri şikayeti bile almamanın haklı gururunu taşımaktadır. Satıcı Temsilciliği, Alıcı temsilciliği, Kiralama İşlemleri, Proje Satış, Proje Planlama Danışmanlığı, RE-Organizasyonlar, Kurumsal Kiralama alanlarının her birinde ayrı ayrı uzman kadrosuyla kusursuz müşteri memnuniyeti ve tam istenilen soruncuları sunar. -2015 ERA Gayrimenkul Başarı Kupası En Fazla Sözleşmeli Portföy Alan ERA Gayrimenkul Ofis Birincisi -2015 ERA Gayrimenkul Başarı Kupası En Fazla Müşteri Memnuniyeti Sağlayan Ofis Birincisi -2015 ERA Gayrimenkul Başarı Kupası En İyi Çıkış Yapan Ofis Birincisi -2016 ERA Gayrimenkul Başarı Kupası I.Çeyrek (Ocak-Şubat-Mart) En Başarılı Ofis Beşincisi -2016 ERA Gayrimenkul Başarı Kupası II.ÇEYREK (Nisan-Mayıs-Haziran) En Çok İşlem Yapan Ofis Beşincisi -2016 ERA Gayrimenkul Başarı Kupası III.Çeyrek (Temmuz-Ağustos-Eylül) En Başarılı ERA Ofisi Sekizincisi -2016 ERA Gayrimenkul Başarı Kupası III.Çeyrek (Temmuz-Ağustos-Eylül) En Fazla Recruting Yapan ERA Ofisi Dördüncüsü -2016 ERA Gayrimenkul Başarı Kupası III.Çeyrek (Temmuz-Ağustos-Eylül) En Çok İşlem Yapan ERA Ofisi Altıncısı -2016 ERA Gayrimenkul Başarı Kupası III.Çeyrek (Temmuz-Ağustos-Eylül) En Fazla Sözleşmeli Portföy Alan ERA Gayrimenkul Ofisi Birincisi -2016 ERA Gayrimenkul Başarı Kupası IV.Çeyrek (Temmuz-Ağustos-Eylül)En Fazla Sözleşmeli Portföy Alan ERA Gayrimenkul Ofisi İkincisi -2016 Yılında En Fazla Sözleşmeli Portföy Alan ERA Ofisi İkincisi -2016 Yılında En Başarılı ERA Ofisi Altıncısı -2016 Yılında Teknoloji ve İnovasyonu En İyi Kullanan ERA Ofisi -2017 Üç Aylık Başarı Ödülleri (Temmuz-Ağustos-Eylül) En Yüksek Ciro Kazanan Yedinci ERA Ofisi -2017 Üç Aylık Başarı Ödülleri (Temmuz-Ağustos-Eylül) Sisteme En Fazla Yeni Portföy Kazandıran ERA Ofisi ERA BAŞARI -2017 Üç Aylık Başarı Ödülleri III.Çeyrek (Temmuz-Ağustos-Eylül) En Çok İşlem Yapan ERA Ofisi İkincisi -2017-Hürriyet Emlak En İnteraktif Emlak Ofisi -2017 Yılında Teknoloji ve İnovasyonu En İyi Kullanan ERA Ofisi -2017 Yılında En Yüksek İşlem Yapan ERA Ofisi İkincisi -2017 Yılında En Fazla Sözleşmeli Portföy Alan ERA Gayrimenkul Ofisi -2017 Yılında En Yüksek Ciro Yapan ERA Ofisi Yedincisi

Şirket Sayfasına Git

Gayrimenkul Danışmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Gayrimenkul Danışmanı Gayrimenkul Danışmanı Maaşları Gayrimenkul Danışmanı Nasıl Olunur? Gayrimenkul Danışmanı Nedir? Gayrimenkul Danışmanı İş İlanları