Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İstanbul(Asya)(Tuzla)

İş Yerinde

İş Yerinde

Bugün güncellendi

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Departman

Muhasebe

Muhasebe

Başvuru Sayısı

254 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Başvuru Sayısı

254 başvuru

Departman

Muhasebe

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

İş Tanımı

İstanbul Anadolu Yakası OSB Tuzla’da asansör ve asansör malzemeleri üretimi yapan ve yurtdışı satışını gerçekleştiren firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin 2 yıllık MYO veya 4 yıllık  İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe v.b. bölümlerinden mezun,
 • Genel Muhasebe alanında Minimum 2 yıl iş tecrübesine sahip,
 • Konusuna ilişkin mevzuatı bilen ve yeni gelişmeleri yakından takip eden,
 • Düzenli ve titiz çalışan,
 • MS Office programlarına hâkim,
 • LOGO muhasebe programı kullanabilen
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,
 • İstanbul Anadolu yakası (Maltepe-Kartal-Pendik-Tuzla-Sultanbeyli) veya Gebze, Çayırova, Darıca bölgelerinde ikamet eden
 • Erkek adaylar için askerliğini yapmış


Aranan Yeterlilikler

 • Genel muhasebe işlemlerinin mevzuata uygun olarak zamanında yapılmasını sağlamak
 • Vergi beyannamelerinin ve SGK bildirgelerinin hazırlanması (KDV, Muhtasar, Damga Vergisi, Geçici Vergi, Kurumlar Vergisi)
 • E-Fatura, E-Defter , E-Arşiv, E-İrsaliye süreçlerine ve diğer resmi belgelerin Vergi Usul Kanununa uygun kaydının yapılması,
 • Ay sonu ve dönem sonu muhasebe işlemlerinin yapılması,
 • Günlük muhasebe kayıtlarının yapılması (Alış, satış, genel gider faturalarının ve masraf listelerinin kayıtlarının yapılarak fiyat ve tutar kontrollerinin yapılması)
 • Cari hesap mutabakatlarının kontrolünün sağlanması 
 • Tüm personel ve bordrolama işlemlerinin yapılması

Aday Kriterleri

En az 2 yıl tecrübeli
Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)
Yapıldı

Muhasebe Personeli pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Muhasebe Personeli Muhasebe Personeli Maaşları Muhasebe Personeli Nasıl Olunur? Muhasebe Personeli Nedir? Muhasebe Personeli İş İlanları
Hakkımızda

Fabre Asansör ; 2005 yılında İstanbul’da faaliyete geçmiştir. 14.Nisan.2010 yılında şu anki üretim tesislerimizde Yönetim Kurulu Başkanı’mız Engin Şükrü GÖKHAN ve Genel Müdürü’müz Ahmet Fikret GÖKHAN tarafından asansör sektörünün önde gelen Firmalarından bir olma vizyonu ile yeniden yapılandırılmıştır. Sektörde kurumsallaşma çalışmaları ve etkin Ar-Ge çalışmaları ile günden güne gelişmiştir.Ürün grubumuz ; Asansör Kabinleri, Asansör Süspansiyonları ve Asansör Kapılarından oluşmaktadır. Merkez Fabrika’mız Satış Pazarlama bölümümüz ve Bayilerimiz aracılığı ile üretimini yaptığımız Asansör Kabinleri, Süspansiyon ve Kapı İmalatını, Satışını ve Pazarlamasını yapmış olduğumuz ürünlerimiz Ülkemizin ve Dünya’nın dört bir yanına ulaşmıştır. Asıl gücümüz; Müşteri isteklerine bağlı Ürünlerin özel çözümlerle üretimini başarı ile gerçekleştirmektir. Üretimini gerçekleştirdiğimiz Asansör Kabin, Süspansiyon ve Kapıları bugün Ülkemizde ve İhracat yapmış olduğumuz birçok Ülkede “Fabre Asansör” ,”FabreDoor” etiketi ile Müşterilerimize ulaşmış ve ulaşmaya devam etmektedir. 2005 yılından günümüze ürünlerimize gösterilen ilgi ve teveccühün nedenlerinden biri de kalitemizin teyidi ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi standardına uygun sistem uygulamamız ve yasal mevzuat şartlarına uygun ürünler üretmemizdir. Kısa sürede vizyonumuzu gerçekleştirmenin haklı onur ve gurunu yaşamaktayız. Kuruluşumuz Asansör konusunda, Teknoloji-Emniyet-Kalite ilkelerinden taviz vermeden , Dünya’nın önde gelen asansör komponent üreticileri ile çalışmaya devam etmenin yanı sıra kendi kapı mekanizma ve operatörünü de ürün gamına ekleyerek, sektörde teknoloji ve hizmet üreten ender ve başarılı firmalar arasında yer almaktadır. Kuruluşumuz yılların verdiği tecrübe ile 2005 ‘den günümüze Asansör Kabinleri, Asansör Süspansiyonları ve Asansör Kapıları konularındaki sektöreler tecrübesi ile Yurtdışında ve Ülkemizin dört bir yanındaki ev, site, okul, resmi daireler ve kuruluşlara üretimini gerçekleştirdiği ürünleri ile hizmet vermektedir. “Biz; İyiyi değil her zaman En İyiyi üretmeyi ilke edinmiş bir Firmayız.”

Şirket Sayfasına Git

Muhasebe Personeli pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Muhasebe Personeli Muhasebe Personeli Maaşları Muhasebe Personeli Nasıl Olunur? Muhasebe Personeli Nedir? Muhasebe Personeli İş İlanları