Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İdari ve Yasal Takip Analiz Raporlama Uzmanı

Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş.

İlan yayından kaldırılmıştır!
İzmir

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Hukuk

Hukuk

Başvuru Sayısı

309 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

309 başvuru

Departman

Hukuk

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Aydem Enerji’de 40 yılı aşkın bir süredir ülkemizin sürdürülebilir geleceği için çevik, yenilikçi yaklaşımımızla elektrik üretimi, dağıtımı ve perakende alanlarında “hayat için enerji” üretiyor ve sektörümüzde imza attığımız pek çok ilkle fark yaratıyoruz.

İşimizi “başarı” ile yaparak ve “hayata” dokunarak kurumu “geleceğe” taşırken, enerjimizin kaynağı olan çalışma arkadaşlarımız tarafından neden “Harika Bir İş Yeri (GPTW)” seçildiğimizi merak ediyorsan detaylara web sitemizden ve hakkında alanından ulaşabilirsin.

Sen de bu ekibin bir parçası olmak istiyorsan Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. bünyesinde “İdari ve Yasal Takip Analiz Raporlama Uzmanı" pozisyonunda görevlendirilmek üzere ilanımıza başvur, bizimle birlikte “enerji için biz” de!


Senden neler bekliyoruz?  

 • Üniversitelerin 4 yıllık İşletme, İktisat, Ekonometri, İstatistik, Matematik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl tecrübe sahibi,
 • MS Office programlarına hakim (İleri-Dashboard seviyesinde Excel bilgisi tercih sebebidir.)
 • Analitik ve matematiksel düşünme yeteneğine sahip, detaylara önem veren,
 • Veri analizi ve iş geliştirme süreçlerine hakim,
 • Kurumsal raporlama ve dashboard konusunda deneyimli,
 • Sunum becerileri gelişmiş,
 • Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,
 • Ekip çalışmasına yatkın ve çözüm odaklı,
 • Yoğun ve dinamik iş temposuna uyum sağlayabilecek,
 • Yeni metodoloji ve araçları öğrenmeye istekli,
 • Değişime uyum gösterebilen,


Temel sorumlulukların neler olacak?

 • Performans yönetim uygulamaları ile ilgili yöntem ve metotları geliştirmek,
 • Sözleşmeli Büroların aylık iş süreçlerinin izlenip, çıktılarının analiz edilip performanslarının raporlanması,
 • Sözleşmeli Ofislerin performans metriklerinin, metrik ağırlıklarının ve hedef değerlerinin belirlenmesini sağlamak. Raporlama tekniklerinin oluşturulması
 • Sözleşmeli Ofislerin Aylık Hedef gerçekleşme verilerini içeren score kartlarının hazırlanması
 • İhtiyaç doğrultusunda yeni projeler geliştirmek ve takibini sağlamak
 • Yıllık Bütçelerin hazırlanması
 • Üst yönetim tarafından talep edilen konulara ilişkin yıllık, aylık, haftalık, anlık rapor hazırlamak.

 

Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. Aydınlatma Metnine şirketimize ait web sitesi üzerinden sırasıyla  " Bilgi Ekranı ",  "Kişisel Verilerin Korunması " , "İşe Alım Aydınlatma Metni " adımlarını takip ederek ulaşabilirsin.

Aday Kriterleri

5 - 10 yıl arası
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)

Analiz ve Raporlama Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Analiz ve Raporlama Uzmanı Analiz ve Raporlama Uzmanı Maaşları Analiz ve Raporlama Uzmanı Nasıl Olunur? Analiz ve Raporlama Uzmanı Nedir? Analiz ve Raporlama Uzmanı İş İlanları
Hakkımızda

Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. enerji sektöründe 40 yıllık deneyim ve uzmanlığa sahip, Türkiye’nin ilk ve öncü entegre enerji şirketi Aydem Enerji bünyesinde 2013 yılında İzmir ve Manisa illerinin görevli tedarik şirketi olarak kuruldu. Gediz Perakende, İzmir ve Manisa illerinde müşterilerin ihtiyaçlarına daha hızlı ve kalıcı çözümler üreterek 3 milyondan fazla noktada 12 milyondan fazla insana hayat için enerji sağlıyor. Sürdürülebilir gelecek için enerji çözümleri üretme stratejisini kurum kültürüne yayan Gediz Perakende, müşteriyi odağına alan yaklaşımı, modern dünyanın getirdiği yenilikler ve ihtiyaçlardan beslenen hizmetleri ve Türkiye’nin en yaygın hizmet ağına sahip müşteri ilişkileri merkezleriyle; müşteriler, çalışanları, tedarikçileri ve toplum için değer yaratma amacıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Türkiye’nin enerjisi ve ekonomisi için katma değer yaratan Gediz Perakende; çalışma politikaları ve hayata geçirdiği yenilikçi uygulamalarla yarattığı güçlü kurum kültürüyle Şubat 2022’de “Great Place to Work Certified” başarısıyla çalışılacak harika bir iş yeri olduğunu tescilledi ve son olarak Nisan 2021’de “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” arasında yer aldı.

Şirket Sayfasına Git

Analiz ve Raporlama Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Analiz ve Raporlama Uzmanı Analiz ve Raporlama Uzmanı Maaşları Analiz ve Raporlama Uzmanı Nasıl Olunur? Analiz ve Raporlama Uzmanı Nedir? Analiz ve Raporlama Uzmanı İş İlanları