Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.)(Şişli)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Departman

Diğer

Diğer

Başvuru Sayısı

428 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Başvuru Sayısı

428 başvuru

Departman

Diğer

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Müşterilerimize birinci sınıf moda sağlama konusunda zengin bir geçmişe sahip, gece elbisesi imalat ve toptan satışta lider bir şirketiz. Osmanbey'deki mağazamız, dünyanın dört bir yanından gelen moda tutkunlarının eşsiz tasarımlarımızı satın aldığı bir merkez haline geldi. Şu anda ekibimize katılacak ve müşterilerimize olağanüstü hizmet sunmaya devam etmemize yardımcı olacak38 beden bir manken arıyoruz.


Mankenimiz olarak rengarenk ilkbahar ve yaz koleksiyonumuzu profesyonel ve şık bir şekilde sergilemekten sorumlu olacaksınız. Ekibimizle etkin bir şekilde çalışabilmek için güler yüzlü, olumlu bir tavır sergileyen ve mükemmel iletişim becerilerine sahip birini arıyoruz. Müşterilerimize en iyi deneyimi sunmak için moda tutkunuz ve ürün yelpazemiz hakkında bilgi edinme istekliliğiniz olmalıdır.


Bu pozisyon için çalışma saatleri ve maaş :

hafta içi 09:00-19:00

Cumartesi günleri 09:00-13:00 arasındadır.

Ekip üyelerimize 12.000 Türk Lirası artı yemek sunuyoruz.

Ayrıca, sektörde güçlü bir üne sahip, prestijli ve profesyonel bir ortamda çalışma fırsatına sahip olacaksınız.


Ekibimize manken olarak katılmakla ilgileniyorsanız, lütfen pozisyon için değerlendirilmek üzere özgeçmişinizi ve bir imaj portfolyosu gönderin. Müşterilerimize yüksek kaliteli moda sağlama geleneğimizi sürdürmek için sizden haber almayı ve birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Aday Kriterleri

Tecrübeli / Tecrübesiz
İlk Öğretim(Mezun)

Prova Mankeni pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Prova Mankeni Prova Mankeni Maaşları Prova Mankeni Nasıl Olunur? Prova Mankeni Nedir? Prova Mankeni İş İlanları
Hakkımızda

GYGESS Tekstil, Türkiye'nin premiumda lider üreticiler moda ve tasarımcı giyim. bu şirket özel olarak bir grup tarafından tutulur Türk yatırımcıların ve bir yönetim kuruluna sahip yöneten ve denetleyen yöneticilerin geniş politika ve hedefleri şirket. GYGESS Tekstil gelişmeye odaklanıyor ve üst düzey kadın pazarlama moda. Güzel şehir merkezli İstanbul ofisi, GYGESS Tekstil şu anda bir işgücü istihdam ediyor aracılığıyla yaklaşık 100'den fazla çalışan doğrudan üretim tesisleri ve dolaylı üretici ağı sadece üretmek için atanmış en yüksek kalitede bir ürün. bu şirketin tahmini yıllık geliri yılında 5+ milyon ABD dolarına ulaşması beklenmektedir. mali yıl. GYGESS Tekstil sağlam bir yola sahip 15 yılı aşkın deneyimin kaydı moda endüstrisi ve şu anda sahibi yeni kurulan moda tasarımcısı "GYGESS" etiketi. şirket istedi satış kanallarını genişletmek ve çeşitlendirmek ve yeni, taze ve gelir yaratarak canlı tasarımcı etiketi moda bilincine sahip, genç bayanlar. bu marka geniş bir ürün yelpazesini kapsar rahat gündelik moda yelpazesi ve zarif akşam bayanları farklı giyiniyor yüksek kaliteli kumaşlara odaklanan stiller, çok çeşitli desenler ve geniş bir renk paleti. Yoğun pazarlama faaliyetleri ve marka stratejik lokasyonlarda ve şehirlerde mevcudiyet dünya çapında iyileştirmeyi amaçlayan GYGESS'in tanınması ve imajı. Geleneksel biçimlerin yanı sıra basılı ve ev dışı gibi reklamlar, marka stratejisinin odak noktası ilgili hedef grupları ve müşterileri hakkında yeni medya aracılığıyla giderek daha fazla hedeflenen sosyal ağlar gibi kanallar. bu şirket de kurmaya odaklanıyor tanımlayan bir marka olarak GYGESS sanat ve moda arasındaki benzerlik tasarım, stil, renk ve yaratıcılık açısından. Şirket kurmaya hazırlanıyor yüksek profilli moda etkinliklerinde kurs dünyanın moda başkentlerinde, daha fazla vurgulamayı amaçlayan markanın temyizi ve kabulü kilit hedef grupları ve müşterileri arasında. GYGESS Tekstil, GYGESS markasını satıyor dünya çapında 50'den fazla ülkede. Onun müşterilerin imkanı var tasarımcı etiketlerini daha fazla satın alın Avrupa genelinde 1.000'den fazla satış noktası, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ve Asya. Halihazırda kurulmuş olan tarafından işletilen çok markalı satış noktaları toptan satış ortakları, şirket önemini anlar tek markalı satış noktalarının kurulması Avrupa'nın gelişmiş pazarları ve ABD'nin yanı sıra gelişmekte olan güçlü büyüme gösteren ülkeler Yıllardır moda sektöründe.

Şirket Sayfasına Git

Prova Mankeni pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Prova Mankeni Prova Mankeni Maaşları Prova Mankeni Nasıl Olunur? Prova Mankeni Nedir? Prova Mankeni İş İlanları