Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
Bursa(Osmangazi)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Departman

Üretim / İmalat

Üretim / İmalat

Başvuru Sayısı

192 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Başvuru Sayısı

192 başvuru

Departman

Üretim / İmalat

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Hüner Group Bursa/Akçalar’ da faaliyet gösteren  firmamızda görevlendirmek üzere aşağıda belirtilen nitelikler ve iş tanımına  uygun “Kimya Mühendisi”arayışımız mevcuttur.

  • Kimya Mühendisliği mezunu,
  • Alanında tercihen Alüminyum sektöründe deneyimli,
  • İyi derecede İngilizce bilgisi olan,
  • Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın

 

İŞ TANIMI

  • Üretim planı doğrultusunda çalışmalarını organize etmek.
  • Kaynaklarının verimli şekilde kullanılmasını sağlamak ve gerekli bakımların yapılmasını koordine etmek.
  • Üretimin, belirlenmiş kalite kriterleri doğrultusunda uygulanmasını sağlamak.
  • Diğer birimler ile işbirliği içinde çalışarak tanımlanan performans hedeflerine ulaşmak.
  • Bağlı bulunduğu yöneticiye sorumluluğundaki birimler hakkında günlük, haftalık rapor hazırlamak.

 

Aday Kriterleri

Üniversite(Mezun)
Yapıldı
B sınıfı

Kimya Mühendisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Kimya Mühendisi Kimya Mühendisi Maaşları Kimya Mühendisi Nasıl Olunur? Kimya Mühendisi Nedir? Kimya Mühendisi İş İlanları
Hakkımızda

Hüner Kriko ve Yedek Parça Sanayi Ticaret Limited Şirketi 1975 yılında Hüseyin Karabacak tarafından otomotiv yan sanayine hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. İlk üretimine CAM KALDIRMA KRİKOSU ile başlayan firmamızın ismi de buradan gelmektedir.1989 yılında Demirtaş Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerine devam etmiştir. Demirtaş Organize Sanayi Bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine azami ölçüde cevap verecek, ürünleri en ekonomik şartlarda sürekli ve güvenilir kalitede üretecek şekilde yapılandırılmıştır. Zaman içerisinde sac ve boru şekillendirme, metal enjeksiyon yeteneklerimiz ve muhtelif montajlı komple parçalar ile ürün portföyümüz genişlemiştir. Son yıllarda otomotiv sektörünün talebi ve yönlendirmesi ile boru şekillendirme konusundaki etkinliğimiz artmıştır. Müşteri portfoyümüz ve boru üretim yetkinliğimiz her geçen gün genişlemiştir. 2009 yılında Hasanağa Sanayi Bölgesinde üretim alanında boru şekillendirme üretimine başlamış ve her geçen gün ürün çeşitliliği ve kapasitesi gelişmektedir. Turbo şarj, hava ve soğutma borularının boru şekillendirmeleri yapılmaktadır.2010 yılında ihracat faaliyetlerinin yürütülmesi amacı ile Hüner İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kurulmuştur. 2012 yılında Türkiye ve Bursa yerelinde alüminyum profil üretimindeki talepler ile birlikte kendi ihtiyacımız olan alüminyum borular ve muhtelif alüminyum profil üretimi için Akçalar Sanayi Bölgesinde alüminyum ekstrüzyon sektöründe faaliyete geçilmiş ve Hüner Alüminyum Fabrikası kurulmuştur.Kuruluşumuzun ilk yıllarından itibaren kendi kullanacağı kalıp ve aparat tasarım yeteneğine sahip olan firmamız yeni yatırımlarına daha da güçlü hale getirip teknolojik gelişmelere hızlı reaksiyon sağlayabilmek amacı ile Hünel Kalıp firmasını kurmuştur. Hünel Kalıp firmasında daha önce yalnız kendimize yapılan kalıp/aparat imalatı konusunda dış müşterilerine de sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. 2013 yılında Hasanağa Sanayi Bölgesinde 15.000 m2’ lik alanda Hünel Kalıp firması faaliyete geçmiştir.Hüner Group firmaları bünyesinde toplamda 4 adet fabrika, 5 firma bulundurmaktadır." Hüner Kriko,Hüner Alüminyum,Hüner İç ve Dış Ticaret,Hünel Kalıp,Hünel Boru "

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

HÜNER GROUP ŞİRKETLERİ İş başvurum çerçevesinde iş bu formda beyan ettiğim kişisel verilerimin işe alım süreçlerinin yönetilmesi amacıyla kişisel verilerimin işlenmesine açıkça rıza veriyorum.Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Uyarınca Açık Rıza Metni6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu nezdinde veri sorumlusu sıfatını haiz HÜNER GROUP ŞİRKETLERİ olarak Kişisel Verilerin Korunması mevzuatı kapsamında istisnaya giren (sözleşmenin kurulması için gerekli olması veya veri sorumlusunun meşru menfaati) halleri haricinde, kişisel verilerinizin işlenmesi kapsamında aşağıdaki hususlara ilişkin açık rızanızı talep ediyoruz:Şirketiniz bünyesinde iş sözleşmesi kurulma aşamasında, şirketiniz ile paylaştığım kimlik verilerim, sağlık verilerim, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler ile biyometrik ve genetik verileri ile din gibi özel nitelikli olan kişisel verilerimin, şirketiniz bünyesinde Hizmet akdinin yürütülmesi kapsamında; Şirketiniz tarafından işlenmesine ve muhafaza edilmesine ve ilgili birimler ile paylaşılmasına rıza gösterdiğimi beyan ediyorum.

Detaylı Bilgi
Yan Haklar

Servis, Yemekhane.

Kimya Mühendisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Kimya Mühendisi Kimya Mühendisi Maaşları Kimya Mühendisi Nasıl Olunur? Kimya Mühendisi Nedir? Kimya Mühendisi İş İlanları