Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Anadolu'nun Genç Yüzleri Staj Programı

Index Grup

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.)(Sarıyer)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Stajyer

Departman

Bilgi İşlem

Bilgi İşlem

Başvuru Sayısı

335 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Stajyer

Başvuru Sayısı

335 başvuru

Departman

Bilgi İşlem

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye'nin lider bilişim teknolojileri grubu Index Grup'un Doğu ve Güney Doğu Anadolu'daki üniversite öğrencilerini profesyonel iş dünyasıyla buluşturacak "Anadolu'nun Genç Yüzleri Bilişimle Aydınlanıyor" 2023 yaz dönemi staj programında sen de yerini almaya hazır mısın?

Kimleri Arıyoruz?


• Doğu ve Güney Doğu Anadolu’daki üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı ve/veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden birinde eğitimine son sınıfta devam ediyorsan,
Doğu Anadolu ve/veya Güney Doğu Anadolu bölgelerindeki illerden birinde yaşıyorsan,
• Dünya devi markalarla iş ortaklığı yapan Index Grup’un dünyasına adım atmak istiyorsan,
• Gelişime ve öğrenmeye açık enerjik bir ruha sahipsen,
• İletişiminin güçlü olduğuna inanıyorsan ve sorumluluk almaya hazırsan,
• Staj zorunluluğun varsa ya da zorunlu staj sigortan okulun tarafından karşılanıyorsa,
• Not ortalaman 2.50 ve üzerindeyse,

Profesyonellerle çalışacağın ve kariyer gelişimine destek olacağımız heyecan verici bu programa seni de bekliyoruz!

Staj Dönemi: Stajyerler 2023 Ağustos ayında ihtiyaç planı doğrultusunda Bilgi Sistemleri & Teknolojileri, Satış ve Pazarlama departmanlarında görevlendirilecektir.

Son Başvuru Tarihi: 30 Haziran 2023
 

Aday Kriterleri

Tecrübesiz
Üniversite(Öğrenci)

Stajyer Öğrenci pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Stajyer Öğrenci İş İlanları
Index Grup

Bilişim Tüketici Ürünleri

Hakkımızda

INDEX GRUP Türkiye’nin Teknoloji Kaynağı Index Grup, 1989 yılında Türkiye genelindeki bilgisayar firmalarına, ihtiyaç duydukları tüm teknoloji ürünlerini, güçlü bir distribütör güvencesi ile sağlamak amacıyla kurulmuştur. Bugün Index Grup, 200’den fazla dünya teknoloji devinin ürünlerini 8000’den fazla iş ortağı kanalıyla Türkiye’nin her noktasındaki bireysel ve kurumsal tüketicilerle buluşturan ve ilklerin öncüsü olduğu Bilişim Teknolojileri sektöründe 2001 yılından bu yana açık ara liderliğini sürdüren bir şirketler grubudur. Index Grup, farklı teknoloji ürünleri alanlarında faaliyet gösteren beş şirketi bünyesinde barındırmaktadır. Bu şirketler; Index AŞ, Datagate AŞ, Despec AŞ, Netex AŞ ve Teklos AŞ’dir. Grup şirketlerinden Index AŞ 2004 yılında, Datagate AŞ 2006 yılında ve Despec AŞ 2010 yılında BIST’te halka açılmıştır. 1989 yılından beri Türk bilişim sektöründe “Geleceğin Teknoloji Dağıtım Grubu” vizyonuyla hareket eden Index Grup, sektöre ve Türkiye’ye beş kez yabancı stratejik ortak ve sermaye girişi gerçekleşmesine katkıda bulunmuştur. Geride kalan 33 yıl boyunca sürekli olarak hedeflerini yükseltip başarılarını arttırırken, daima ülkemizin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine destek olan ve Türkiye’nin en değerli ilk 100 şirketi arasında yer alan Index Grup, ülkemizin hem ekonomik hem insani kalkınmasına güç katan bir değerdir. Tüm faaliyetlerine güvenilir ve itibarlı olma, sonuç odaklı olma, yetkin bir ekiple çalışma ve yenilikçi olma değerleriyle yaklaşan Index Grup, bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de Türkiye için değer yaratmaya devam edecek.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemekhane.

Stajyer Öğrenci pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Stajyer Öğrenci İş İlanları