Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Maliyet Muhasebesi Uzmanı

Kale Kilit ve Kalıp San. A.Ş.

İstanbul(Avr.)(Sarıyer)

İş Yerinde

İş Yerinde

23 gün önce yayınlandı

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Finans

Finans

Başvuru Sayısı

537 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

537 başvuru

Departman

Finans

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Yarım asrı aşan tecrübesi, kurumsal yönetimi, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı, dinamik ve güçlü yapısı ile Kale Endüstri Holding A.Ş; ulusal, uluslararası ve bölgesel yatırım gücüyle ülke ekonomisine ciddi katkılar sağlayarak büyümeye devam ediyor.

 

Şirketimizin Vadistanbul Genel Merkez binasında Maliyet Muhasebesi Müdürlüğü ekibinde görevlendirilmek üzere "Maliyet Muhasebesi Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.


 • Üniversitelerin Maliye, İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun
 • Maliyet Muhasebesi alanında min. 2 yıllık tecrübeye sahip
 • MS Office uygulamalarına hakim
 • Tercihen SAP ERP sistemleri konusunda bilgili (CO/BW/FI/SD modül bilgisi)
 • Genel Muhasebeye ve Tek Düzen Hesap planına hakim
 • Planlı sistemli çalışmayı prensip edinmiş
 • Takım çalışmasına yatkın ve problem çözme becerileri yüksek


İŞ TANIMI :

 • Bütçe ve stratejik plan çalışmalarının yapılması ve değişen koşullara göre revize tahminler üzerinde çalışılması,
 • Aylık sonuçların finansal analizlerinin yapılması, bütçe ile uyumluluğunun kontrol edilmesi ve raporlanması,
 • Şirket hedefleri doğrultusunda yıllık bütçenin hazırlanmasına eşlik edilmesi, iş birimleri ile gerekli koordinasyonun sağlanması.
 • Üretim ve işletme giderlerinin ilgili masraf yeri ve masraf çeşidine göre doğruluklarının kontrol edilmesi,
 • Kapanış öncesi stok hareketlerinin ve üretim teyitlerinin kontrolü,
 • Kapanış sürecine eşlik edilmesi ve sürecin yürütülmesi,
 • Dağıtım anahtarlarının ve istatistiksel göstergelerin belirlenmesi,
 • Kapanış sonrası üretilen mamul maliyeti, satılan malın maliyeti tablolarının hazırlanması, ürün & ülke bazlı karlılıkların hazırlanması,
 • Standart maliyet çalışmaların hazırlanması ve fiili maliyet ile analizinin edilmesi,
 • Yeni ürün maliyet çalışmalarının hazırlanması,
 • Stok sayım sürecinin organize edilmesine destek verilmesi ve farkların raporlanması,
 • Resmi kurum anket ve istatistik çalışmalarının hazırlanması,

  Aday Kriterleri

  En az 2 yıl tecrübeli
  Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
  Yapıldı

  Maliyet Muhasebesi Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

  Maliyet Muhasebesi Uzmanı Maliyet Muhasebesi Uzmanı Maaşları Maliyet Muhasebesi Uzmanı Nasıl Olunur? Maliyet Muhasebesi Uzmanı Nedir? Maliyet Muhasebesi Uzmanı İş İlanları
  Hakkımızda

  Kale Endüstri Holding A.Ş. Yarım asrı aşan tecrübesi, kurumsal yönetimi, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı, dinamik ve güçlü yapısı ile Kale Kilit, her geçen gün yatırımlarına hız vererek büyüyor. Ulusal, uluslararası ve bölgesel yatırım gücüyle; ülke ekonomisine ciddi katkı sağlamaya, sanayi üretiminde önemli bir rol oynamaya devam ediyor. Sektörünün ilk AR-GE merkezini açarak yenilikçi ürün yaklaşımını sürdüren Kale Kilit; profesyonel AR-GE ekibi ve yaklaşık 1500 kişilik kadrosuyla, 8 ürün grubu altında, her türlü güvenlik ihtiyacına uygun 350’nin üzerinde ürün üretiyor. Türkiye genelinde yaygın satış ağıyla her noktaya ulaşma ayrıcalığı sunan Kale Kilit aynı zamanda; “Türkiye’nin En Çok Bilinen ve Tercih Edilen Kilit Markası” olma özelliğine de sahip. Sadece Türkiye’de değil, dünya pazarında da söz sahibi ve güvenilir bir marka konumunda olan Kale Kilit, her yıl düzenli olarak 100’den fazla ülkeye ihracat yapıyor. Bu sayede 12 kez kendi alanında ihracat şampiyonu olan marka, İSO (İstanbul Sanayi Odası) tarafından gerçekleştirilen ‘Türkiye’nin İlk 500 Sanayi Kuruluşu’ sıralamalarında yer alıyor. Kale Kilit, dünya piyasasında rekabetini güçlendirmek ve dünya standartlarındaki ürün yelpazesini genişletmek adına dev bir adım daha atarak; 2016 yılında yalnızca bölgenin değil, Avrupa’nın en büyük entegre kilit üretim tesisini kurdu. Kale Endüstri Holding bünyesindeki tüm grup şirketlerinin ve ürünlerinin tek bir çatı altında toplandığı Çerkezköy Fabrikası, hem Türkiye’nin hem de Avrupa’nın en büyük entegre kilit üretim tesisi olma özelliğini taşıyor. Hızlı ve istikrarlı büyüme trendini yatırımlarla güçlendiren Kale Kilit, en yeni ve modern teknolojilerin kullanıldığı Kapaklı Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan fabrikası ile üretim kapasitesini iki katına çıkarttı. Kale Kilit, günde 150 bin adet kilit ve 80 bin adet silindir kapasitesine sahiptir.

  Şirket Sayfasına Git
  Yan Haklar

  Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemekhane, Hayat Sigortası.

  Maliyet Muhasebesi Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

  Maliyet Muhasebesi Uzmanı Maliyet Muhasebesi Uzmanı Maaşları Maliyet Muhasebesi Uzmanı Nasıl Olunur? Maliyet Muhasebesi Uzmanı Nedir? Maliyet Muhasebesi Uzmanı İş İlanları