Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Antalya(Kemer)
2 gün önce güncellendi

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Yiyecek ve İçecek

Yiyecek ve İçecek

Başvuru Sayısı

791 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

791 başvuru

Departman

Yiyecek ve İçecek

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye'nin seyahat ve turizm sektöründeki öncü markalarından Etstur, 30 yılı aşkın deneyiminin yanı sıra yenilikçi, vizyoner yapısı ve birçok ilke imza atması ile öne çıkıyor. Şirket, Etsgroup çatısı altında birçok markaya da ev sahipliği yapıyor. Kuruluş yılından bu yana hızla büyüyerek, bünyesinde bulunan farklı konseptlerdeki dört Voyage Oteli ile birlikte Belek, Kemer ve Bodrum’da bulunan Maxx Royal ile misafirlerine ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi sunan Etstur, yenilikçi kimliğini güçlendirmeye devam ediyor..

Antalya Kemer bölgesinde 160.000 m2’lik alanda, kusursuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet veren Maxx Royal Kemer Resort, ekibini büyütüyor.

Bu güçlü yapının bir parçası olmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip "BAR SUPERVISOR" arıyoruz. 

Tercihen Yüksek Okul veya Üniversite mezunuEn az üç yıllık Lux Otel veya Restoran Yöneticiliği deneyimine sahipDış görünüşüne özen gösteren, etkin iletişim tarzına sahip ve enerjikİyi derecede İngilizce veya Rusça bilgisine sahipMaliyet kontrolü konusunda deneyimli, raporlama ve analiz becerisine sahipYiyecek içecek sektöründe kariyer hedefi olanOtomasyon sistemleri konusunda (tercihen Micros) deneyim sahibi ve MS Office uygulamalarını kullanabilenLiderlik vasfı yüksek, ekip yönetiminde başarılıTakım çalışmasına yatkın, hedef odaklı ve bu hedefe takımı ile ilerleyebilenMarka değerini doğru şekilde temsil edebilen ve takımı ile bu değeri gösterebilenİnsan ilişkilerinde başarılı, misafir memnuniyeti yaklaşımını ön planda tutanPlanlama becerisi kuvvetli, çözüm odaklı, inisiyatif alabilen ve stratejik düşünebilenDiksiyonu düzgün pozitifİçecek ve miksoloji bilgisi olanBar hijyen standartları konusunda bilgiliEkip üyelerinin eğitim ihtiyacını belirleyebilen ve ekibini eğitebilme konusunda yetenekliBelirlenen standartlar dahilinde içeceklerin hazırlanmasını ve servis edilmesini sağlayan ve gerektiğinde hazırlayanOperasyon yoğunluğuna göre çalışma planı yapabilen İş temposuna, vardiya sistemine ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek

Aday Kriterleri

En az 3 yıl tecrübeli
Ön Lisans(Mezun)
Yapıldı

Bar Süpervizörü pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Bar Süpervizörü Bar Süpervizörü Maaşları Bar Süpervizörü Nasıl Olunur? Bar Süpervizörü Nedir? Bar Süpervizörü İş İlanları