Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.)(Bağcılar)

Uzaktan / Remote

Uzaktan / Remote

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Yeni Başlayan

Departman

Yönetim

Yönetim

Başvuru Sayısı

433 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Yeni Başlayan

Başvuru Sayısı

433 başvuru

Departman

Yönetim

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Gelişime Hazırsan Başlıyoruz!


Sevgili Genç Yetenek,


Üniversite öğrencilerini profesyonel iş dünyasına hazırlamak için hazırladığımız «Metro Business Academy» ile seni tanıştırmak isteriz.


Becerilerini ve yetkinliklerini geliştirirken, iş dünyasının gerçek hayatta nasıl işlediğini deneyimleyeceğin, temel iş yetkinlikleri kapsamında farklı eğitimler alacağın, eğitimlerin yanı sıra vaka çalışması ve kişisel gelişimine katkı sağlayacak uygulamalar ile kendini geliştirme fırsatı bulacağın harika bir program seni bekliyor.


Sana faydası ne olacak?

Kurumsal hayatın 101 olarak tanımladığımız ve teoride öğrendiğin başlıkların, pratikte bir şirkette nasıl uygulandığını anlayacağın pek çok kısa yol göreceksin.

Diğer katılımcılar ile birlikte öğrenip networkünü geliştirirken, gerçek işe alım testleri ile bir sonraki adımına hazılanabileceksin. Özetle bu yolculukta profesyonel iş hayatını keşfederken güçlü & gelişim alanlarını görebileceksin.


Kimler için uygun?

- İstanbul’da eğitimine devam eden,

- Üniversitelerin 2, 3,  4. sınıf ya da master öğrencileri,

- İngilizce bilen tüm genç yetenekler


METRO Business Academy, gelişim menüsünde neler mi var?


  • Programımızı iş ortağımız Proludus ile sizler için tasarladık, süreç boyunca uzman kadrosu ile sizlere rehberlik edecekler. 
  • 4 haftalık gelişim programımızda her Cumartesi 10:00 – 13:00 saatleri arasında online olarak buluşuyoruz. 45 dakika odaklı öğreniyor, 15 dakika sosyalleşiyoruz
  • Eğitim dili Türkçe olacaktır, bununla beraber paylaşılan bazı dokümanları okuyabilmen için İngilizce bilmen gerekiyor.
  • Bootcamp boyunca her hafta bazen bireysel bazen de grup ödevleri olacak. Bu ödevlerdeki amaç teorik bir şekilde içeriği dinlemektense doğrudan vakalar üzerinde çalışarak konuları deneyimlemen. Üzerinde çalıştığın konuların gerçek çalışma hayatındaki etkilerini gördükçe emin ol bu ödevler senin için çok daha farklı bir deneyim olacak ve daha fazlası için heyecan duymanı sağlayacak.
  • Ücretsiz olarak yaşayacağın bu deneyim sonunda, özgeçmişini de unutmadık ?? Alacağın sertifika eminiz özgeçmişinde fark yaratacaktır.


Hazırsan başlayalım mı ?


29 Nisan 2023

Program oryantasyonu

Kişilik Envanteri ve Genel Yetenek testleri

Grup Case çalışması

10:00 - 10:45 Metro: Metro kimdir? Strateji ve Sorumlulukları nelerdir?

11:00 - 11:45 Nasıl case çözülür & proje yapılır

12:00 - 12:45 80/20 nasıl olunur

6 Mayıs 2023

10:00 - 10:45 Metro: Departmanlar nasıl çalışır? Paralel oturumlar

11:00 - 11:45 Sunum Tasarımı

12:00 - 12:45 Veri Görselleştirme

Bireysel Case konusunun verilmesi

Kişilik Envanteri / Genel Yetenek testleri sonuçlarının paylaşılması

13 Mayıs 2023

10:00 - 10:45 Finansal Okuryazarlık

11:00 - 11:45 Tasarım Odaklı Düşünme

12:00 - 12:45 E-posta Yazma - Outlook kullanma

20 Mayıs 2023

10:00 - 10:45 İsviçre çakısı excel

11:00 - 11:45 Çeviklik Zihniyeti

12:00 - 12:45 Cv& Mülakat Teknikleri

Kapanış

Aday Kriterleri

Tecrübeli / Tecrübesiz
Üniversite(Öğrenci)
İngilizce(Okuma : İleri, Yazma : İleri, Konuşma : İleri)

Stajyer Öğrenci pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Stajyer Öğrenci İş İlanları
Hakkımızda

METRO, bir dünya şirketi... METRO, 1964 yılında Almanya’da kurulan ve bugün 30’dan fazla ülkede hizmet veren uluslararası perakende şirketidir. Aynı zamanda Türk mutfak kültürünü ve değerlerini korumak, bu değerleri gelecek nesillere aktarmak ve Türk mutfağına gönül veren şeflerle birlikte bu mutfağın dünyada hak ettiği yere gelmesini sağlamak için işin mutfağında yer almaktadır. ‘’Türkiye’ye yatırım yapan ilk uluslararası perakendeci’’ unvanımız ile sunduğumuz kalite-fiyat-performans avantajımız ve gastronominin gelişimiyle ürettiğimiz yeni çözümler sayesinde hem tedarikçilerimizin ve misafirlerimizin her türlü ihtiyacını karşılıyor hem de ülkemize ekonomik katma değer yaratıyoruz. METRO, Türkiye'de 21 ilde 37 mağazası ve 4.500’den fazla çalışanı ile kocaman bir aile! Metro Türkiye olarak uluslararası yapımızla birlikte çalışma arkadaşlarımıza dinamik ve sürekli gelişim imkanı sunan bir çalışma ortamı sunuyoruz. Yenilikçi, yaratıcı ve değişimlere hızla uyum sağlayabilen çalışma arkadaşlarımızla birlikte büyüyoruz. Geliştirdiğimiz konseptler ve sistemlerle sektöre yön vererek işimizin geleceğinde gerçek bir etki yaratıyoruz. Sunduğumuz ürün ve hizmetlerin çeşitliliği kadar gastronomi sektörüne değer katan çalışma arkadaşlarımızın çok yönlülüğüyle de, farklı bakış açılarıyla da övünüyoruz.

Şirket Sayfasına Git

METRO Grossmarket Bakırköy Alışveriş Hiz. Tic. Ltd .Şti. İş İlanları

Stajyer Öğrenci pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Stajyer Öğrenci İş İlanları