Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Doğtaş - Kelebek Mobilya Satış Danışmanı(Samsun)

MOBİYAZ MAĞAZACILIK VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

Samsun(Kirazlık, Atakum)

İş Yerinde

İş Yerinde

Bugün güncellendi

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Departman

Satış

Satış

Başvuru Sayısı

877 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Başvuru Sayısı

877 başvuru

Departman

Satış

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Samsun -Atakum, Samsun- Kirazlık 'ta ki mağazalarımızda değerlendirilmek üzere

Satış Danışmanı pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  • En az lise mezunu, 
  • Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri güçlü,
  • Diksiyonu düzgün, dinamik, pozitif ve güleryüzlü
  • MS Office uygulamaları ve mağazacılık programları kullanımında etkin olabilecek derecede bilgi sahibi
  • İnsan ilişkileri ve İletişim becerileri güçlü, organizasyon yeteneğine sahip
  • Müşteri İlişkilerinde deneyimli, 
  • Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 

Aday Kriterleri

Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)
Yapıldı, Muaf, Tecilli

Satış Danışmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Satış Danışmanı Satış Danışmanı Maaşları Satış Danışmanı Nasıl Olunur? Satış Danışmanı Nedir? Satış Danışmanı İş İlanları
Hakkımızda

Cihan Elektronik Paz. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

Ceptaş İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim ŞirketiÇalışan / Stajyer Adayı Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma MetniDeğerli Çalışan / Stajyer Adayımız,Tarafımıza yaptığınız iş başvurunuzun değerlendirilmesi sürecinde işlenecek kişisel verilerinize ilişkin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) uyarınca“Veri Sorumlusu” sıfatını haiz Ceptaş İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak sizi bilgilendirmek istiyoruz.Başvurduğunuz pozisyon için değerlendirilebilmeniz ve sizinle iletişime geçilebilmesi amacıyla kimlik bilgileriniz (ad,soyad,yaş), iletişim bilgileriniz (e-posta adresiniz, telefon numaranız, adres bilginiz), mesleki deneyim bilgileriniz, eğitim bilgileriniz, sahip olduğunuz sertifika bilgileri, özlük bilgileriniz (iş deneyimlerinize ve pozisyon bilgilerine ilişkin veriler) işlenebilecektir.Şirketimizce veri minimizasyonu ilkesi benimsendiği için işe ve pozisyona uygunluğunuzun değerlendirilmesi amacıyla yeterli olacak kişisel verileriniz dışındaki verilerinizin toplanmaması esastır. Bu nedenle, Şirketimize yapacağınız başvurularda ve paylaşacağınız özgeçmişlerde yukarıda belirtilenler ve pozisyona uygunluğunuz için gerekli olanın dışındaki kişisel verilerinizi ve özellikle özel nitelikli kişisel verilerinizi paylaşmamanızı rica ederiz. Referans bilgisi paylaşmanız durumunda, referans olarak bilgilerini paylaşacağınız kişinin konu hakkında bilgilendirilmesi, rızasının alınmasına ilişkin sorumluluk tarafınıza aittir.Kişisel verileriniz, görevli kamu kurum ve kuruluşları ile adli makamlara karşı olan bilgi, belge verme ve ilgili sair yükümlülüklerimizi yerine getirmek ve yasal haklarımızı kullanabilmek amacıyla ilgili kurumlarla paylaşılmaktadır.Kişisel verilerinizi, e-posta yoluyla yapacağınız başvuruların sistemlerimize kaydedilmesi ile, kişisel verilerinizi alenileştirdiğiniz kariyer platformlarına paylaştığınız kişisel verilerinizin sistemlerimize kaydedilmesi ile otomatik yollar ile elde edilmektedir.Yukarıda belirtilen yöntemlerle iş başvuru sürecinize ilişkin kişisel verileriniz, “sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması”, “ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla veri sorumlusunun meşru menfaatleri için eri işlenmesinin zorunlu olması” ve “ilgili kişinin kendisi tarafından alenileştirilmiş olması” hukuki sebeplerine dayanarak işlenmektedir.Kişisel verilerinize ilişkin olarak her zaman Kanun’un 11. maddesinde yer alan haklarınıza ilişkin tarafımıza başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurularınızı, veri sorumlusu olarak Ceptaş İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin “Portakallık Mahallesi,Menderes Bulvarı No: 392a/ Merkez Rize” adresine yazılı başvuru yaparak veya daha öne bildirdiğiniz ve sistemimizde kayıtlı bulunan e-posta adresinizden kvkk@ceptas.com.tr adresine e-posta göndermek suretiyle iletebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

İlgini Çekebilecek İlanlar

Satış Danışmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Satış Danışmanı Satış Danışmanı Maaşları Satış Danışmanı Nasıl Olunur? Satış Danışmanı Nedir? Satış Danışmanı İş İlanları