Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Üretim Personeli

ÖNCÜ DENTAL A.Ş.

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.)(Esenyurt)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Mavi yaka

Departman

Üretim / İmalat

Üretim / İmalat

Başvuru Sayısı

72 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Mavi yaka

Başvuru Sayısı

72 başvuru

Departman

Üretim / İmalat

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

ÜRETİM PERSONELİ

Öncü Dental olarak ulusal ve uluslararası deneyimimiz ve bilgi birikimimiz ile üretimini ve distribütörlüğünü yaptığımız markalar ile Türkiye'nin birçok şehrinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firmamız, Ağız ve Diş Sağlığı Sektöründe faaliyet göstermekte olup, özgün tasarımları, yerlileştirme ve teknolojik kazanım yükümlülüğü projeleri ile tıbbi malzeme sanayiinin önemli paydaşları arasında yer alan şirketimizin İstanbul/Esenyurt’ta bulunan fabrikamızda Üretim Personeli olarak görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı aramaktayız.

GENEL NİTELİKLER

 • Endüstri Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu (Tercihen Torna-Tesviye, Makine veya ilgili bölümlerden),
 • Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
 • Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek, tercihen Avcılar - Esenyurt - Beylikdüzü -Büyükçekmece çevresinde oturan,
 • Takım çalışmasına uygun ve motivasyonu yüksek,
 • Vardiyalı sistemde çalışabilecek takım arkadaşları aranmaktadır.

İŞ TANIMI

 • İşlenen parçanın teknik resimlere uygunluğunun ölçüm aletleri ile kontrol edilmesi,
 • İşlenen parça ölçülerinde sapma görüldüğünde makine ayarlarının düzeltilmesi,
 • Planlanan üretime uygun üretimin gerçekleştirilmesi,
 • İş akışı ile alakalı form ve evrakların doldurulması ve takip edilmesi,
 • Operatörü olduğu tezgâhın günlük tertip ve temizliğinin sağlanması.

Aday Kriterleri

Tecrübeli / Tecrübesiz
Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)
Yapıldı, Muaf
B sınıfı

Üretim Personeli pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Üretim Personeli Üretim Personeli Maaşları Üretim Personeli Nasıl Olunur? Üretim Personeli Nedir? Üretim Personeli İş İlanları
Hakkımızda

Öncü Dental, 2001 yılında Diş Hekimliği Malzemeleri sektöründe İstanbul'da faaliyetlerine başlamıştır.Firmamız, Ağız ve Diş Sağlığı alanında öncü hizmetleri ile öne çıkan, Profesyonel Diş Hekimliği ürünlerine ait; altyapı, sistem ve ürün çözümleri sunmaktadır.Öncü Dental, doğrudan faaliyet göstermiş olduğu şehirlerin yanında bayilik sistemleri ile ülkemizin birçok şehrinde sunduğu ürün ve hizmetlerini arttırmakta, yapısını her geçen gün büyütmekte, ticaretine aracılık ettiği ürün gamını da bu doğrultuda arttırarak ilerletmektedir.Öncü Dental olarak, portföyümüzde yer vermek üzere yaptığımız ürün tercihlerimizde, ortak çalışmalar yürüttüğümüz diş hekimlerimizin fikir liderliği ile seçimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bu seçimleri, Diş hekimlerimizin çalışma hayatlarında, işlerini kolaylaştıracak ve başarılarını artıracak olan ürün ve hizmetlerin olmasına özen göstermekte, bu ürünlerin taşıması gereken kalite standartları yanında, yapılmış bilimsel çalışmaları ve inceleme raporlarını da detaylıca irdelemekteyiz.Ürünlerimiz kadar, verdiğimiz hizmetle de ön plana çıkma arzusu ile sürekli olarak kendimizi geliştirmek üzere eğitimlerimizi sürdürüyoruz. Gelecekte sektörde hizmetlerimizin artarak devam edebilmesi için bu eğitimlerimize önem veriyor, organizasyonumuzun gelişimine yatırım yapmaya devam ediyoruz.Bu istek ve arzumuz ile kendimizle birlikte sektörümüze de katkı sağlamak adına ülkemizin ağız ve diş sağlığı sosyo-ekonomisinin, hak ettiği yere gelmesi için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz.Sağlık Bakanlığının detaylı çalışmaları neticesi olarak, sağlık profesyonellerine hizmet sunan sektör oyuncularının edinmekte zorunlu olduğu “TCSİS Sertifika Yeterlilik Programları”nı destekliyor, doğrudan hizmet sunan tüm çalışanlarımızın eğitimlerini bu yeterlilik programına uyum sağlayacak ve yeterlilik belgelerini alacak şekilde yönlendirmelerimizi sürdürüyoruz. Öncü Dental olarak, bu çalışma prensiplerimiz doğrultusunda, mevcut organizasyon yapımızı geliştirmek üzere bünyemize katılacak ve süreçlerimize uyum sağlayabilecek takım arkadaşları arayışlarımız için bu platformda bulunmaktayız. Mevcut açık pozisyonlarımızı inceleyen veya başvuruda bulunan tüm adaylarımızın; başarılarla dolu bir çalışma yaşamı sürmelerini, sağlıklı ve sürdürülebilir birliktelikler kurmalarını temenni ederiz. Öncü Dental A.Ş.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Prim, Yemekhane, Kaza Sigortası, Bireysel Emeklilik.

Üretim Personeli pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Üretim Personeli Üretim Personeli Maaşları Üretim Personeli Nasıl Olunur? Üretim Personeli Nedir? Üretim Personeli İş İlanları