warning
İlan yayından kaldırılmıştır
İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)

İş Yerinde

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Hukuk

Hukuk

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Departman

Hukuk

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Tam Da Sana Göre Bir Kariyer Fırsatı için #buRAYa!

Biz Ray Sigorta’da aklı ve ruhu geleceğin dünyasında olan işinin uzmanı büyük bir ekibiz. Köklü kurum kültürümüzü, iş dünyasının güncel dinamikleriyle buluşturarak bireysel ve kurumsal hayat dışı tüm sigorta branşlarında faaliyet gösteriyoruz. Son dört yıldır üst üste hiç yerimizde saymadan, sektör ortalamasının üzerinde büyüyen, pazar payını ve sektördeki sıralamasını artıran ve bunu her yıl düzenli kâr elde ederek, istikrarlı bir başarıya imza atan Türkiye’nin tek sigorta şirketiyiz.

Türkiye’nin en değerli 100 markası arasında yerini almış, güçlü kurum kültürümüz ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımımızla Great Place To Work sertifikamızın yanında ‘En İyi İşveren’ unvanına sahip bir marka olarak her zaman değer oluşturmaya devam ediyoruz.

Yeni nesil çalışma prensibimiz ile çalışanlarımızı motive edecek birçok uygulamadan, farklı bakış açılarını hayata geçirmeleri için gerekli desteğe kadar verimli ve güven dolu bir ortam yaratıyoruz.

Birlikte fark yaratan başarılara imza atmak ve ekibimizin bir parçası olmak istersen, tam da sana göre bir kariyer fırsatı için seni #buRAYa bekliyoruz!

Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin Hukuk Fakültesi bölümünden mezun, 
 • Ticaret, Şirketler ve Sözleşmeler Hukuku alanında deneyim sahibi,   
 • Yazılı ve sözlü ileri seviyede İngilizce bilen,
 •  MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, 
 •  Sigorta alanında faaliyet gösteren kurumsal şirketlerin hukuk departmanlarında veya serbest hukuk bürolarında 3-5 yıllık tecrübe sahibi, 
 •  İnsan ilişkileri ve iletişim yönü kuvvetli, 
 •  Analitik düşünme becerisi güçlü, takipçi ve detaylara özen gösteren.

İş Tanımı

 • Mevzuatın günlük olarak takibi ile yayımlanan mevzuatın kapsamının değerlendirilmesi,  raporlanması, mevzuata uyum kapsamında yapılacak çalışmaların tespit edilmesi, gereken yerlerde riskli durumların izlenerek hukuki risk analizinin Departman Müdürüne ivedilikle bildirilmesi,
 • Yönetim Kurulu, İcra Kurulu, Genel Kurul toplantıları ve Komite toplantılarına dair tüm süreçlerde Departman Müdürüne destek verilmesi, uygun kayıtların tutulması, dosyalamaların yapılması, ilgili bilgi ve belgelerin kaydı ve saklanmasının takibi,
 • Departmanın Compliance/Uyum faaliyetleri kapsamında gerekli raporlamaların yapılması konusunda Departman Müdürüne destek verilmesi, prosedür ve yönetmeliklerin oluşturulması.
 • Resmi yazı ve müzekkerelere cevapların hazırlanması, uygun kayıtların tutulması. 

Aday Kriterleri

En az 3 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun)
İngilizce(Okuma : İleri, Yazma : İleri, Konuşma : İleri)

Avukat pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Avukat Avukat Maaşları Avukat Nasıl Olunur? Avukat Nedir? Avukat İş İlanları
Hakkımızda

Biz Ray Sigorta’da aklı ve ruhu geleceğin dünyasında olan işinin uzmanı büyük bir ekibiz. Köklü kurum kültürümüzü, iş dünyasının güncel dinamikleriyle

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN ÇALIŞAN ADAYI AYDINLATMA METNİ Veri Sorumlusu: Ray Sigorta A.Ş

Detaylı Bilgi

Avukat pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Avukat Avukat Maaşları Avukat Nasıl Olunur? Avukat Nedir? Avukat İş İlanları