Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Samsun, İstanbul(Asya)

İş Yerinde

İş Yerinde

Bugün güncellendi

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübesiz

Departman

Diğer

Diğer

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübesiz

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Departman

Diğer

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Stajyerlerin eğitimlerini ve yeteneklerini doğru yerde kullanmalarını, kariyerlerini doğru adımlarla geliştirmelerini ve kilit beceriler kazanmalarını önemsiyoruz. 

“Sistem’li Olmaya Adım Adım” programımızı tam da buradan yola çıkarak tasarladık. Türkiye ve globalde 500’den fazla uzmanı ile hizmet veren Sistem Global Danışmanlık’ta kariyerinize en iyi başlangıcı yapmak için öz geçmişinizi bizimle paylaşabilirsiniz. 

Nitelikler;

  • Üniversitelerin 3. veya 4.sınıflarında öğrenci olan,
  • Üniversite hayatı boyunca proje geliştirmiş ve bu projelerde aktif rol almış,
  • İyi derecede İngilizce bilen,
  • Microsoft Ofis Programlarına hakim,
  • İnsan ilişkileri, iletişim ve analitik düşünme becerileri güçlü olan,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
  • Öğrenmeye ve gelişmeye sürekli açık adayların başvurularını bekliyoruz.

Aday Kriterleri

Üniversite(Öğrenci)

Stajyer Öğrenci pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Stajyer Öğrenci İş İlanları
Hakkımızda

"1996 yılında kurulan Sistem Global, Türkiye ve globaldeki ofisleri ile teknoloji, Ar-Ge ve teknoloji tabanlı üretim yapan firmalara katma değerli hizmetler ve danışmanlık vermektedir. Sistem Global, yurt içinde Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Bursa, Antalya ve Kayseri’de, yurt dışında ise Londra, Berlin, Singapur ve Brüksel ofislerinde; 320'den fazla uzman çalışana sahiptir. Sistem Global, aşağıdaki ana yetkinlik alanlarında bütünleşik çözümler sunmaya odaklanmaktadır: - Vergi - Danışmanlık - Mevzuat, Uyum ve Risk Yönetimi - Ar-Ge ve Yatırım Odaklı Büyüme ve Teşvik Yönetimi - Patent - İşletme Çözümleri Sistem Global, en önemli değerleri olan nitelikli uzman kadrosu, yenilikçi iş modelleri ve son teknoloji dijital çözümlerinin gücüyle Türkiye'de alanında lider firma konumuna gelmiştir. Sistem Global, global ofisleri ile müşterilerinin işlerini dünyanın geri kalanına genişletmelerine yardımcı olmakta ve her adımda yeni fırsatları takip ederek etki alanını dünya çapında genişletmeyi hedeflemektedir.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.).

Stajyer Öğrenci pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Stajyer Öğrenci İş İlanları