Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi - Balıkesir Şube

Tam Finans Faktoring A.Ş.

İlan yayından kaldırılmıştır!
Balıkesir

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman Yardımcısı

Departman

Operasyon

Operasyon

Başvuru Sayısı

711 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman Yardımcısı

Başvuru Sayısı

711 başvuru

Departman

Operasyon

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye’nin önde gelen finans şirketlerinden Tam Finans, esnaf, KOBİ ve yeni kurulan şirketler için ticaret finansmanı sağlamaktadır. Türkiye’nin 26 farklı ilinde, 39 şube ve 650’yi aşkın çalışan sayımız ile hizmet vermekteyiz. Yenilikçi yaklaşımı (AR-GE merkezi olan ilk ve tek faktoring şirketi), “mutlu” müşteri odaklı çalışma anlayışı ve güvenilir kurumsal kimliği ile sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

‘’Kendini değerli hissettiğin yerdesin’’ mottomuza paralel, çalışanlarımızı mutlu hissetmeleri odak noktamızdır. Önce kendilerini, sonra şirketimizi bir sonraki adıma taşıyacak gelişimi sağlamaları için Sürekli Gelişim prensibini benimsemekteyiz.

Tam Finans çalışanlarının başarısı ile hızla büyümeye devam ediyor.

Balıkesir  Şubemizde görev almanın Tam Zamanı Şimdi!

  • En az lise, tercihen lisans mezunu,
  • Tercihen müşteri ilişkileri ve operasyon tecrübesi olan,
  • Operasyonel görevde çalışma konusunda istekli,
  • Temsil ve iletişim becerisi yüksek,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
  • Evrak işlemlerini titiz ve dikkatli bir şekilde yürütebilecek ve takip edebilecek,
  • Takipçi ve sonuç odaklı,Öğrenmeye açık adayların başvurularını bekliyoruz.

İŞ TANIMI

Faktoring ürünlerinin tüm tüzel kişilere aktif sahada satışını bütçelenen hedefler paralelinde gerçekleştiren Şube Müşteri Temsilcilerinin ve Direkt Satış Temsilcilerinin tüm operasyon süreçlerini gerçekleştirmek. Bu kapsamda söz konusu tüm evrakların doğruluğu, sistem giriş ve onay süreçlerin takibi, Şube Yöneticisi ve ilgili Müşteri Temsilcisinin bigilendirilmesi görevlerini optimize ederek yürütmek.

Aday Kriterleri

Tecrübeli / Tecrübesiz
Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Maaşları Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Nasıl Olunur? Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Nedir? Müşteri Hizmetleri Temsilcisi İş İlanları
Tam Finans Faktoring A.Ş.

Finans - Ekonomi / Faktoring

Hakkımızda

Daha Fazlası İçin Şimdi TAM Zamanı! Türkiye’nin önde gelen finans şirketlerinden Tam Finans, esnaf, KOBİ ve yeni kurulan şirketler için ticaretin finansmanı hizmeti vermektedir. 2012 Mayıs ayı sonunda Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan faaliyet iznini alarak Haziran ayında ilk işlemlerini yapmaya başlamıştır. EBRD (Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası) ortaklığı ve güçlü sermaye yapısı, 700'e yakın çalışan sayısı ve 39 şubesiyle Türkiye’nin 26 farklı ilinde yaygın bir hizmet ağına sahiptir. Ödenmiş sermayesi 100 Milyon TL’nin üstünde olan Tam Finans, güçlü mali yapısı, teknolojiyi takip eden yenilikçi yaklaşımı (AR-GE merkezi olan ilk ve tek faktoring şirketi), “mutlu” müşteri odaklı çalışma anlayışı ve güvenilir kurumsal kimliği ile sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Tavsiye Edilen Faktoring ve Fintek (Finansal Teknoloji) Firması Tam Finans iletişim kurduğu her 10 kişiden 7’si tarafından çevresine ve yakınlarına tavsiye edilen bir finans firmasıdır. Uluslararası Başarı ve Ödüller - 2016 CIO Dergisi CIO 100 Ödülleri / “Dünyada Teknolojiyi Kullanarak İşe En Etkin Katkı Yapan 100 Şirketten Biri” - 2016 IDC Türkiye / “Büyük Veri ve Analitiği Projesi”-3.’lük Ödülü - 2016 IDC Türkiye / Finansal Teknolojiler / “Finansal Tabana Yayılma”-2.’lik Ödülü - 2017 IDC Türkiye / “Büyük Veri ve Analitik”-2.’lik Ödülü - 2017 IDC Türkiye / Finansal Teknolojiler / “Finansal Tabana Yayılma”-3.’lük Ödülü - 2017 ComputerWorld Dergisi Premier 100 Ödülleri / “Dünyada En Etkin 100 Teknoloji Liderinden Biri” - 2018 Finans Teknoloji Ödülleri / “Güvenlik ve Hile/Suistimal Yönetimi Projesi” -1.’lik Ödülü - 2018 Finans Teknoloji Ödülleri / “Büyük Veri ve Analitiği Projesi”-2.’lik Ödülü - 2018 IDC Türkiye / “Akıllı Güvenlik Tehdit Yönetimi Sistemi” Projesi-1.’lik Ödülü - 2019 IDC Türkiye / “Akıllı Güvenlik Tehdit Yönetimi Sistemi” Projesi-2.’lik Ödülü ISO Kalite Yönetimi Sertifikaları Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Sertifikası - ISO 10002 2014 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası - ISO 9001 2015 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası - ISO 27001 2013

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

PERSONEL ADAYI BİLGİLENDİRME VE AYDINLATMA FORMUŞirketimiz Tam Faktoring Anonim Şirketi’ne yaptığınız iş başvurunuz ve imzalayabileceğiniz iş sözleşmesi dolayısıyla ve bu amaçlarla sınırlı kalmak kaydıyla, başvuru tarihinizden itibaren iş başvuru sürecinin tamamlanmasına kadar tarafımıza sözlü, yazılı veya elektronik ortamda iletmiş ve iletecek olduğunuz kişisel verileriniz, özgeçmişiniz, varsa görüntülü video kayıtlarınız veya hakkınızda internet ve göstermiş olduğunuz referans kişilerin aranması dahil sözlü, yüz yüze görüşmeler, yazılı ve dijital başvurular, Şirketimizin üye olduğu iş arama siteleri üzerinden elektronik ortamda alıntılanan bilgi ve belgeleriniz ve sair yollar vasıtasıyla toplanan veriler iş başvuru süreci ve iş başvuru sürecinin sona ermesinden itibaren 2 (iki) yıl boyunca fiziki ve/veya elektronik ortamda, niteliklerinize uygun bir pozisyon olması halinde tarafınızla tekrar iletişime geçilebilmesi ve tarafınızı davet edebilmek amacıyla işlenecek, toplanacak ve muhafaza edilebilecektir. İşlenen bu kişisel verileriniz aynı amaçla ve yasaların izin verdiği çerçevede yurt içinde ve yurt dışında yerli ve yabancı üçüncü kişilere ve Tam Faktoring A.Ş. bağlı şirketlerine aktarılabilecektir.Bu kapsamda; kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenen kişisel verileriniz ile ilgili bilgi talep etme, işlenme amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmesi halinde bunların düzeltilmesini isteme, kanuna uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde resen veya talep üzerine silinmesini, yok edilmesini isteme ve kişisel verilerin düzeltilmesi, silinmesi veya yok edilmesi istenildiğinde bu istek üzerine yapılan işlemlerin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, işlenen kişisel verilerinizin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme, kanuna aykırı işlenme sebebiyle zarara uğramanız halinde zararın giderilmesini talep etme hakkınız bulunmaktadır.Kişisel verilerinizi işleyecek olan veri sorumlusu Tam Faktoring A.Ş. olup, veri sorumlusu tarafından atanan irtibat kişisine ait kimlik bilgileri her tür iletişiminiz veya şikâyet ve başvuru haklarınız için web sitemiz üzerinden paylaşılmaktadır.Şirketimiz tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili diğer mevzuat hükümleri dâhilinde işbu bilgilendirme ve aydınlatma sonrasında kişisel verileriniz açık muvafakatiniz ile toplanacaktır.Tam Faktoring A.Ş.

Detaylı Bilgi
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Prim, Kaza Sigortası.

Tam Finans Faktoring A.Ş. İş İlanları

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Maaşları Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Nasıl Olunur? Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Nedir? Müşteri Hizmetleri Temsilcisi İş İlanları