Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
İzmir(Çiğli)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Bakım / Onarım

Bakım / Onarım

Başvuru Sayısı

689 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

689 başvuru

Departman

Bakım / Onarım

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

TPI,  hızlı büyüyen rüzgar enerjisi pazarı için küresel rüzgar türbini üreticilerini destekleyen, ABD merkezli en büyük bağımsız kompozit rüzgar kanatları üreticisidir. TPI, Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya'da kompozit ürünler üretim tesisleri işletmektedir.

Ürünlerimiz, yüksek mukavemet, hafiflik ve dayanıklılığın gerekli olduğu yerlerde üstün performans gösterir. TPI, müşterilerimize rekabetçi bir toplam maliyetle en yüksek kalitede büyük ölçekli kompozit yapılar üretme konusunda elli yılı aşkın bir süredir yenilik ve uzmanlığa sahiptir. Gelişmiş kompozit üretim teknolojimiz, endüstriyel fiyatlarla havacılık ve uzay sınıfına yakın parçalar üretmemizi sağlar.

Bakım-Onarım Departmanı bünyesinde “Elektrik Bakım Teknisyeni” olarak aramıza katılacak istekli ve yetenekli bir teknisyen arıyoruz. Pozisyon, İzmir Sasalı'da yer almaktadır.


Katkılarınız Neler Olacak: 

 • Periyodik bakım planına uygun olarak üretim hatlarının bakımlarının yapılması
 • İşletmede bulunan makine ve sistemlerin sağlıklı ve en yüksek verimle çalıştırılabilmesi için gereken planlı bakım ve onarımların yapılması
 • Üretim makinelerinin elektrik, otomasyonel arıza ve bakım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi
 • Üretim makinalarının arızalarının giderilmesi, kalıcı çözümler üreterek uygulanmasının sağlanması
 • Uygun araçlarla makinaların korunması ve tamir edilmesi
 • Üretimin verimliliğini arttırıcı proje ve iyileştirme çalışmalarında bulunulması
 • Elektrik bakıma ait planlı bakım/kestirimci bakım işlerinde görev alınması


Neler Belirleyici Olacak:

 • Meslek Yüksek Okulu, Meslek/Teknik Liselerin Elektrik bölümünden mezun olmak
 • En az 2 yıl Elektronik Bakım tecrübesine sahip olmak
 • Elektrik projelerini okuyabilme ve yorumlayabilme yetkinliğine sahip olmak
 • Otomasyon (plc, sürücü, servo motor) bilgi ve deneyimine sahip olmak
 • Makina ekipmanlarının montaj/demontaj işlerinde deneyim sahibi olmak
 • Pnomatik/Hidrolik sistemler konusunda temel bilgi sahibi olmak

 • Kumanda, data hattı, elektrik tesisat, yangın algılama sistemleri konusunda bilgi sahibi olmak

 • Yüksekte çalışma engeli olmamak
 • Çalışmalarında iş güvenliği prensiplerini benimsemek
 • Analitik düşünme ve iyi iletişim becerisine sahip olmak
 • Yüksekte çalışma engeli olmamak
 • Vardiyalı çalışabilecek olmak
 • Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olmak

Aday Kriterleri

En az 2 yıl tecrübeli
Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun)
Yapıldı

Elektrik Bakım Teknisyeni pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Elektrik Bakım Teknisyeni Elektrik Bakım Teknisyeni Maaşları Elektrik Bakım Teknisyeni Nasıl Olunur? Elektrik Bakım Teknisyeni Nedir? Elektrik Bakım Teknisyeni İş İlanları
Hakkımızda

TPI, hızlı büyüyen rüzgar enerjisi pazarı için küresel rüzgar türbini üreticilerini destekleyen, ABD merkezli en büyük bağımsız kompozit rüzgar kanatları üreticisidir. TPI, Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya'da kompozit ürünler üretim tesisleri işletmektedir. Ürünlerimiz, yüksek mukavemet, hafiflik ve dayanıklılığın gerekli olduğu yerlerde üstün performans gösterir. TPI, müşterilerimize rekabetçi bir toplam maliyetle en yüksek kalitede büyük ölçekli kompozit yapılar üretme konusunda elli yılı aşkın bir süredir yenilik ve uzmanlığa sahiptir. Gelişmiş kompozit üretim teknolojimiz, endüstriyel fiyatlarla havacılık ve uzay sınıfına yakın parçalar üretmemizi sağlar. Genel merkezimiz Scottsdale, Arizona'da bulunuyor ve küresel ayak izimizi Newton, Iowa'daki yerel tesisleri de içerecek şekilde genişlettik; Warren, Rhode Island; ve Santa Teresa, New Mexico ve Taicang Limanı, Çin'deki uluslararası tesisler; Yangzhou, Jiangsu, Çin; Kolding, Danimarka; Chennai, Hindistan; Juarez, Meksika; Matamoros, Meksika; ve İzmir, Türkiye. TPI Türkiye olarak Çiğili ve Menemen – İzmir Serbest Bölge’de bulunan 2 üretim tesisimizde 5000’e yakın takım arkadaşımızla dünyaya gelişmiş kompozit çözümler üretmeye devam ediyoruz. - TPI is the largest U.S.-based independent manufacturer of composite wind blades for the high-growth wind energy market supporting global wind turbine manufacturers. TPI operates composite products manufacturing facilities in North America, Europe and Asia. Our products excel where high strength, light weight and durability are required. TPI has over five decades of innovation and expertise in manufacturing large-scale composite structures of highest quality at a competitive total delivered cost to our customers. Our advanced composites manufacturing technology allows us to build near aerospace grade parts at industrial prices. We are headquartered in Scottsdale, Arizona, and we have expanded our global footprint to include domestic facilities in Newton, Iowa; Warren, Rhode Island; and Santa Teresa, New Mexico and international facilities in Taicang Port, China; Yangzhou, Jiangsu, China; Kolding, Denmark; Chennai, India; Juarez, Mexico; Matamoros, Mexico; and Izmir, Turkey. As TPI Turkey, we continue to produce advanced composite solutions for the world with our nearly 5000 teammates in our 2 production facilities located in Çiğili and Menemen - İzmir Free Zone.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Servis, Yemekhane.

TPI Kompozit Kanat Sanayi Ticaret A.Ş. İş İlanları

Elektrik Bakım Teknisyeni pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Elektrik Bakım Teknisyeni Elektrik Bakım Teknisyeni Maaşları Elektrik Bakım Teknisyeni Nasıl Olunur? Elektrik Bakım Teknisyeni Nedir? Elektrik Bakım Teknisyeni İş İlanları