Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Üretim Operatör Yardımcısı

Üntel Kabloları San. ve Tic. A.Ş.

İlan yayından kaldırılmıştır!
Kocaeli(Gebze)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Departman

Üretim / İmalat

Üretim / İmalat

Başvuru Sayısı

400 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Başvuru Sayısı

400 başvuru

Departman

Üretim / İmalat

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Tecrübeli ve/veya Tecrübesiz  yetiştirilmek üzere Büküm ,  Kauçuk ve Plastik Ekstruder,  Operatör adayları aranmaktadır.

Aranan Temel Nitelikler;

  • Meslek Yüksek Okulu mezunu, Endüstri Meslek Lisesi , Lise, 
  • Erkek adaylar için Askerliğini yapmış ,
  • Yoğun iş temposuna uyabilecek.
  • İletişim becerisi yüksek ve takım çalışmasına yatkın,
  • Vardiya sisteminde çalışabilecek.
  • Fazla mesai sisteminde çalışabilecek.
  • İzmit tarafı ,Derince-Körfez –Çayırova-Darıca –Gebze,  tarafında ikamet eden.
  • İstanbul Anadolu Yakası Tuzla Şifa Mahallesi ,Ümraniye, Sultanbeyli, Yenidoğan, Sancaktepe,  Çekmeköy Madenler tarafında ikamet eden.

Aday Kriterleri

Lise(Mezun)
Yapıldı

Üretim Operatör Yardımcısı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Üretim Operatör Yardımcısı İş İlanları
Hakkımızda

Tecrübenin Getirdiği Kalite...Dünyanın lider kablo üreticilerinden biri olan ÜNTEL KABLO 1972 yılında Türkiye’de kurulmuştur. 50 yıla yaklaşan üretim tecrübesi, son teknolojiye sahip tesisleri ve alanında uzmanlaşmış ekibi ile Üntel Kablo daima en iyiyi üretmeyi hedeflemektedir.Kauçuk ve eşdeğer elastomer compound üretme teknolojilerine sahip olan Üntel Kablo, Orta Gerilim (OG) kablo gruplarına kadar 15.000’in üzerinde ürün çeşitliliğine sahiptir. Ürettiği endüstriyel kabloları 6 kıtada; 70’e yakın ülkeye ihraç eden Üntel Kablo; dünyanın birçok ülkesinde gemi kabloları başta olmak üzere, havaalanı pist aydınlatma, demiryolu sinyalizasyon, petrol ve doğalgaz sondaj platformları, madenler ve tüneller, kaynak makinaları, vinçler, gibi tecrübe gerektiren endüstriyel uygulamalara enerji taşımaktadır. Müşteri talep ve beklentilerini sektörel ihtiyaçlar çerçevesinde değerlendirerek etkin çözümler sunan Üntel Kablo projelerinize yönelik özel kablo ihtiyaçlarınızı da dizayn ederek üretmektedir.2009 yılının sonunda yapımı tamamlanan Dilovası/Kocaeli' ndeki yeni üretim tesisi ile 32.000 m²’si kapalı, toplam 43.000 m² alanda faaliyet göstermekte olan Üntel Kablo, yılda 4000 ton compound ve 3.000 ton bakır inceltme üretim kapasitesi ile yaklaşık 30.000 ton/yıl kablo üretmektedir. En modern teknolojiye sahip tesisleri, prestijli üreticilerden temin edilmiş makineleri, güçlü ekibi ve gelişmiş ERP sistemi ile Üntel Kablo kati müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.Üntel Kablo’nun ileri teknolojiye sahip ölçüm ve test ekipmanları ile donatılmış kalite laboratuvarlarının yetkinliği; standartları belirleyen kurumlar tarafından da onaylanmıştır. Kalite ve sistem sertifikaları kapsamında global alanda tanınan, ISO, IQnet, TSE kalite şartlarına uygun bir yönetim sistemi bulunmaktadır. Kalitenin belgelendirildiği Üntel Kablo’da 200’ün üzerinde ürün uluslararası bilinirliği olan VDE, KEMA, ABS, UL, BV, DNV-GL, RINA, TSE gibi kuruluşlar tarafından sertifikalandırılmıştır.Kaliteli ürün ve %100 müşteri memnuniyeti ilkeleriyle hareket ederek, müşteri talep ve beklentilerini sektörel ihtiyaçlar çerçevesinde değerlendirerek etkin çözümler sunan Üntel Kablo’nun en önemli değerleri uzman ve tecrübeli ekibi ile oluşturduğu maksimum kalitede ürünleridir.Üntel KabloTecrübenin Getirdiği Kalite

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Servis, Prim, Yemekhane, Yakacak, Hayat Sigortası, Erzak Yardımı, Bayram Yardımı, Bireysel Emeklilik.

Üretim Operatör Yardımcısı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Üretim Operatör Yardımcısı İş İlanları