Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Genel Muhasebe Uzmanı

ZEKNER HOLDING ANONIM SIRKETI

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Asya)(Tuzla)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Muhasebe

Muhasebe

Başvuru Sayısı

781 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

781 başvuru

Departman

Muhasebe

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Çeşitli  markalarımızla müşterilerine üstün teknoloji, yüksek kalitesi ve dinamik ve nitelikli insan kaynağı ile hizmet veren organizasyonumuzun İstanbul-Tuzla'da bulunan merkez ofisinde görev alacak “Genel Muhasebe Uzmanı” aramaktayız.

  • Üniversitelerin 4 yıllık işletme, iktisat, maliye vb. bölümlerinden mezun
  • Genel Muhasebe Alanında en az 3 yıl tecrübeli
  • Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen
  • Tek düzen hesap planı ve vergi uygulamalarına hâkim
  • Bilanço, Gelir Tablosu ve mali tablolara hâkim
  • Güncel Vergi Kanunlarının takip eden
  • Aktif olarak araç kullanabilen.

 İşin tanımı;

Muhasebe kayıtlarının zamanında, tam ve doğru olarak günlük ve periyodik işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlamak.

Grup şirketlerimizin tüm alış-satış-masraf-gider faturalarının vergi mevzuatına uygun kayıtlarının yapılmasını sağlamak.

Aylık cari mutabakatların yapılması ve kontrolünü yapmak.

Firmaya gelen e-fatura, e-arşiv faturalarının günlük olarak çıktılarının onaya yetkili kişilere verip, takibini yapmak.

BA BS mutabakatları yapmak ve onaya sunmak.

Günlük, aylık, yıllık olarak muhasebeyle ilgili evrakların dosyalanmasını sağlamak.

Dönemsel olarak verilen E-defterlerin hazırlıklarının yapılması ve onaya sunulması.

Vergi dairesi, Ticaret Odası, Noter işlemlerinin takibini yapmak.

Saha Personel masraflarının girişlerinin yasal mevzuata uygun olarak girişlerini yapmak.

Gelecek aylara ait giderler tablolarının yasal mevzuata uygun olarak tutmak.

Grup yansıtma faturalarının çalışmalarının yapılması ve ilgili firmalara yansıtma faturasının kesilip karşılıklı kayıtlarını sağlamak.

Ay sonu, dönem sonu ve yılsonu muhasebe işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve gerekli sistemsel kayıtlarının oluşturmak ve raporlamak.

Aday Kriterleri

En az 3 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
Yapıldı, Muaf
İngilizce(Okuma : Orta, Yazma : Orta, Konuşma : Orta)
B sınıfı

Genel Muhasebe Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Genel Muhasebe Uzmanı Genel Muhasebe Uzmanı Maaşları Genel Muhasebe Uzmanı Nasıl Olunur? Genel Muhasebe Uzmanı Nedir? Genel Muhasebe Uzmanı İş İlanları
Hakkımızda

2000 yılında Bavet İlaç ile temelleri atılan Zekner Holding veteriner ilaç sektöründe, üretim ve satış alanlarında lider bir kurum olmanın gururunu yaşamaktadır. Bavet İlaç, IPM İlaç, Arion İlaç, Bade Ecza Deposu, Sare Turizm ve Mia Casas markalarımızla müşterilerine üstün teknoloji, yüksek kalitesi ve dinamik ve nitelikli insan kaynağı ile hizmet veren organizasyonumuz; sürekli büyüyen ve gelişen yapısıyla yatırımlarına hız kesmeden devam etmekte, Türkiye’nin yanında “Ortadoğu ve Avrupa’da da sektörde liderliği” hedeflemektedir. İnsana, teknolojiye, ARGE ve inovasyona verdiği değerle sektöründe “Değişimin Öncüsü” olarak kabul edilen grubumuz, 2022 yılında da yatırımlarına hız kesmeden devam edecektir. İnsan Kaynakları Politikamız Temel ilkemiz, koşulsuz ve sürekli müşteri mutluluğudur. Çalışanlarımızı mutlu etmeksizin, müşterilerimizi mutlu etmenin imkansızlığının bilinciyle insan kaynaklarımıza daima yatırım yapmak ise en önemli vizyonumuzdur. Global bir şirket olma hedefimiz için kaliteyi artırırken, üretim maliyetlerimizi indirerek yüksek verimliliğe erişmek ve beraberinde çalışanlarımızın motivasyonunu artırmak misyonumuzdur. Ürettiğimiz ürünlerin kalitesinin tüm canlıların yaşamına olan katkısının farkında olan; bu doğrultuda ekibini aile, her bir çalışanını da bu ailenin bireyi olarak gören ve onların gelişimlerini sürekli destekleyen, insan kaynaklarımızdır. Ekibimize gerekli yetenekleri bulup dahil etmek; tüm ekibimizi daha da yetenekli hale getirmek için çıtamızı sürekli gelişim ve yüksek motivasyon seviyesinde tutmak insan kaynakları politikamızın temelidir.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Araba, Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Prim, Yemekhane, Giyim Yardımı, Erzak Yardımı.

Genel Muhasebe Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Genel Muhasebe Uzmanı Genel Muhasebe Uzmanı Maaşları Genel Muhasebe Uzmanı Nasıl Olunur? Genel Muhasebe Uzmanı Nedir? Genel Muhasebe Uzmanı İş İlanları